Alkomat Xblitz Ether Elektrochemiczny

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Alkomat Xblitz Ether elektrochemiczny

ikona

Bez ryzyka

Odpowiedzialność przede wszystkim — ta idea przyświecała producentom alkomatu Xblitz Ether. Po imprezie zakrapianej alkoholem zawsze warto sprawdzić swój stan trzeźwości, aby mieć absolutną pewność, że nie stanowimy zagrożenia na drodze. Ze względu na niewielki rozmiar, alkomat Xblitz Ether elektrochemiczny możesz mieć zawsze przy sobie. Z łatwością zmieści się do schowka samochodowego, a zatem w każdej chwili możesz zweryfikować swój stan trzeźwości.

Alkomat Xblitz Ether elektrochemiczny widok alkomatu w dłoni ze szklankami w tle
ikona

Jedź bezpiecznie

W Polsce dopuszczalna ilość alkoholu w wydychanym powietrzu wynosi do 0,2 promila. Jeśli nie masz pewności, czy możesz bezpiecznie prowadzić, skorzystaj z alkomatu. Badanie potrwa raptem kilka sekund i da Ci pewność, że nie stwarzasz zagrożenia na drodze. Alkomat Xblitz Ether elektrochemiczny to produkt, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Dbałość o detale i minimalistyczny design czynią go jednym z najbardziej atrakcyjnych wizualnie produktów na rynku.

Alkomat Xblitz Ether elektrochemiczny mężczyzna dmuchający w alkomat siedzący w samochodzie
ikona

Bezpłatna kalibracja, koreańska precyzja

Przez rok od zakupu alkomatu Xblitz Ether możesz bezpłatnie kalibrować urządzenie — to gwarancja prawidłowego funkcjonowania produktu. Zastosowana technologia i wysokiej jakości koreański, platynowy sensor sprawiają, że jakość pomiaru jest skuteczna jak nigdy dotąd. Alkomat Xblitz Ether elektrochemiczny to synonim niezawodności i bezpieczeństwa na drodze.

Alkomat Xblitz Ether elektrochemiczny widok alkomatu na zielonym i czarnym tle
ikona

Prosta obsługa

Alkomat Xblitz Ether elektrochemiczny to produkt, z którego korzysta się w bardzo prosty, intuicyjny sposób. Wystarczy kliknąć jeden przycisk i dokonać szybkiego pomiaru. Ilość promili wyświetli się na dużym, podświetlanym ekranie. Alkomat Xblitz Ether działa na tradycyjne baterie AAA — paluszki. Gdy urządzenie przestanie działać, w łatwy i szybki sposób wymienisz zużyte baterie na nowe.

Alkomat Xblitz Ether elektrochemiczny kobieta dmuchająca w alkomat, widok 3 baterii
Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj czujnika Elektrochemiczny
Ekran Tak
Dokładność wyniku [‰] ±0.005%
Zakres pomiaru ZP 0.00 - 4.00 ‰
Możliwość kalibracji MK Tak
Wymaga Ustnika WU Tak
Liczba ustników w komplecie LU 5
Czas przygotowania do pracy 15-30 sekund
Zasilanie ZA Bateryjne
Wysokość WS 111 mm
Szerokość SZ 45 mm
To Top