Anpa torebka ZUZA bezowa

Czasowo niedostępne
Torebka Anpa Zuza beżowa. Wyróżnij się Pojemna torebka Anpa Zuza beżowa wykonana z naturalnej, groszkowej skóry, wyposażona w jedną główną komorę, zamykaną za pomocą zamka, w środku podzieloną na kilka mniejszych przegródek. Na zewnątrz znajduje się jedna dodatkowa kieszonka. Dno przedmiotu jest usztywniane. Produkt zawieszony jest na uchwyt nośny a w zestawie dołączony jest także regulowany, odpinany pasek.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Torebka Anpa Zuza beżowa

ikona

Wyróżnij się

Pojemna torebka Anpa Zuza beżowa wykonana z naturalnej, groszkowej skóry, wyposażona w jedną główną komorę, zamykaną za pomocą zamka, w środku podzieloną na kilka mniejszych przegródek. Na zewnątrz znajduje się jedna dodatkowa kieszonka. Dno przedmiotu jest usztywniane. Produkt zawieszony jest na uchwyt nośny a w zestawie dołączony jest także regulowany, odpinany pasek. Walor estetyczny stanowi ozdobny frędzelek oraz okucia w dyskretnym złotym kolorze.

 

Torebka Anpa ZUZA beżowa od frontu obok pasek dodatkowy na białym tle
Opis
Producent PR Anpa
Materiał MA Skóra
Kolor KO beżowy
wysokość (cm) 32 cm
szerokość (cm) 36 cm
głębokość (cm) 11 cm
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top