Komputer Apple Mac mini Intel Core i5 / 512GB MXNG2ZE/A

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Komputer Apple Mac mini MXNG2ZE/A

ikona

Mac mini
Wielce przeprojekto­wany.

Komputer Apple Mac mini został wyposażony w nowe sześcio- i czterordzeniowe procesory ósmej generacji
Do 64 GB szybszej pamięci DDR4 2666 MHz
Porty Thunderbolt 3 (USB‑C), HDMI 2.0 i opcjonalny Ethernet 10 Gb
Do 2 TB superszybkiej pamięci flash SSD

 

Mac mini / Intel Core i5 / 512GB
ikona

Śmiga jak gepard. Tyra jak wół.

Komputer Apple Mac mini sprawdza się nie tylko na Twoim biurku. Doskonale radzi sobie ze wszystkim – od automatyzacji domu po obsługę olbrzymich farm renderujących. Dzięki cztero- i sześciordze­niowym procesorom Intel ósmej generacji oraz grafice Intel UHD Graphics 630 ma teraz jeszcze więcej mocy do zadań klasy przemysłowej. Jakkolwiek go użyjesz – do pracy z silnikiem dźwiękowym podczas koncertu czy testowania nowej apki iOS lub iPadOS – Mac mini to najkrótsza droga od świetnego pomysłu do świetnego rezultatu.

 

Mac mini / Intel Core i5 / 512GB
ikona

Daje zaszaleć.

Komputer Apple Mac mini ma wysoce wydajną pamięć DDR4 SO‑DIMM 2666 MHz umożliwiającą szybszy rendering oraz komfortową pracę z olbrzymimi plikami czy kilkoma maszynami wirtualnymi naraz. A teraz można ją rozbudować nawet do 64 GB, aby realizować jeszcze bardziej wymagające projekty.

 

Mac mini / Intel Core i5 / 512GB
ikona

Szybciej. I więcej.

Komputer Apple Mac mini ma teraz pamięć masową flash z magistralą PCIe, osiągającą nawet czterokrotnie większą prędkość odczytu niż starsze podzespoły tego typu. Aplikacje i ogromne pliki otwierają się szybciej niż kiedykolwiek, a z SSD o pojemności 2 TB możesz mieć na nie dwa razy więcej miejsca.

 

Mac mini / Intel Core i5 / 512GB
ikona

Zabezpie­czenia następnej generacji.

Komputer Apple Mac mini ma czip Apple T2 Security, zaprojektowany przez Apple układ scalony drugiej generacji, który jeszcze skuteczniej go chroni. Składa się on z kilku różnych kontrolerów oraz koprocesora Secure Enclave, będącego fundamentem bezpiecznego uruchamiania systemu i szyfrowania pamięci masowej.

 

Mac mini / Intel Core i5 / 512GB
ikona

Zapinasz porty i do roboty.

Komputer Apple Mac mini ma wiele różnych portów, więc jest gotowy do pracy w rozmaitych konfiguracjach. Thunderbolt 3 to nasz najpotężniejszy i najbardziej wszechstronny port – a Mac mini ma ich aż cztery. Nowy port HDMI 2.0 oferuje wyższą przepustowość od poprzedniej wersji, pozwalając na większą częstość klatek podczas odtwarzania wideo. Maca mini można też wybrać teraz w konfiguracji z portem Ethernet 10 Gb, aby przesyłać góry danych i monstrualne pliki nawet 10 razy szybciej.
Thunderbolt 3 to niewielkie porty oferujące niebagatelne możliwości. Pozwalają przesyłać dane z prędkością do 40 Gb/s. Ładować i zasilać urządzenia zewnętrzne. Podłączyć dwa monitory 4K – plus trzeci przez port HDMI 2.0 – lub jeden 5K. Albo korzystać z Maca mini w połączeniu z zewnętrzną jednostką eGPU i cieszyć się fantastyczną wydajnością grafiki.

 

Mac mini / Intel Core i5 / 512GB
ikona

Wszędzie go pełno.

Kompaktowy, wydajny i naszpikowany portami komputer Apple Mac mini świetnie odnajduje się tam, gdzie innych Maców jeszcze nie było. Zwłaszcza, że w jego poręcznej kwadratowej obudowie zmieściliśmy jeszcze więcej rdzeni. Nigdy nie wiesz, gdzie spotkasz zapracowanego Maca mini. Jednego albo całe rzędy.

 

Mac mini / Intel Core i5 / 512GB
Opis
Typ komputera Desktop
Klasa procesora Intel Core i5
Częstotliwość taktowania procesora 3,0 GHz
Częstotliwość taktowania procesora (TurboBoost) 4,1 GHz
System operacyjny MacOS
Pamięć RAM 8 GB
Typ dysku SSD
Pojemność dysku 512 GB
Model karty graficznej Intel® UHD Graphics 630
Ilość portów USB-C 4
Ilość złącz HDMI 1
Komunikacja bezprzewodowa [Wi-Fi] Tak
Procesor Intel Core i5
To Top