Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A GPS 40 mm · ORLEN VITAY

Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A GPS 40 mm

Czasowo niedostępne
Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A GPS 40 mm Północ. Okazja do zako­chania. Z wielu powodów Zaawansowane czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Innowacyjne funkcje bezpieczeństwa. Wygodne sposoby kontaktu. Szybszy i wydajniejszy dwurdzeniowy procesor. Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A oferuje mnóstwo możliwości
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A GPS 40 mm Północ

ikona

Okazja do zako­chania. Z wielu powodów

Zaawansowane czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Innowacyjne funkcje bezpieczeństwa. Wygodne sposoby kontaktu. Szybszy i wydajniejszy dwurdzeniowy procesor. Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A oferuje mnóstwo możliwości. Apple Watch SE z nowym układem SiP S8 jest nawet o 20% szybszy. Kopertę zegarka wykonano w całości z aluminium pochodzącego z recyklingu. A jej dopasowany kolorystycznie i przeprojektowany spód powstaje w procesie redukującym emisję dwutlenku węgla o ponad 80%. Apple Watch SE jest wodoodporny do głębokości 50 metrów. A Ty możesz śledzić serie i liczbę przepłyniętych basenów. Sprawdzać pokonaną trasę w morzu czy jeziorze. I poznawać dokładne parametry treningów, nawet jeśli ćwiczysz z deską do pływania. Pluskanie, pływanie czy surfowanie – Twój zegarek to lubi. Ruszaj się i czerp motywację z pierścieni aktywności. Ćwicz jak nigdy dotąd z ulepszoną apką Trening. Wypróbuj treningi własne z zaawansowanymi wskaźnikami, takimi jak strefy tętna, długość kroku, czas kontaktu z podłożem i oscylacja pionowa. W dowolnej chwili sprawdź puls za pomocą apki Tętno. I odbieraj powiadomienia o zbyt niskim lub wysokim tętnie i arytmii. Apka Sen współpracuje z iPhonem, żeby monitorować Twój odpoczynek. Pomaga trzymać się wypracowanego harmonogramu i dobrych nawyków dla poprawy jakości snu. Sprawdza, ile trwały jego fazy, w tym REM, bazowa i głęboka, a także kiedy coś Cię wybudzało. Pozwala obserwować trendy w Twoim śnie i pokazuje, jak blisko ideału jesteś. Jedyne, czego nie potrafi, to liczenie baranów.

 

Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A  widok na zegarek od frontu
ikona

Znajdź urządzenia. Znajdź osoby. Znajdź przedmioty.

Za pomocą smartwatcha Apple Watch SE MNJT3WB/A łatwo zlokalizujesz znajomych oraz swoje urządzenia i przedmioty z AirTagiem. A jeśli zapomnisz zabrać iPhone’a, przypomni Ci o nim specjalny sygnał.

 

Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A - kilka modeli
ikona

Hałas.

Apka Hałas zainstalowana w smartwatchu Apple Watch SE MNJT3WB/A da znać, gdy poziom hałasu wokół Ciebie zacznie być szkodliwy!

 

Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A - kilka modeli
ikona

Dom.

Steruj oświetleniem, termostatem i bramą garażową za pomocą smartwatchem Apple Watch SE MNJT3WB/A. I zerknij na monitoring, by zobaczyć, kto puka do drzwi.

 

Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A - kilka modeli
ikona

Mapy i leki.

Apka Mapy zainstalowana w smartwatchu Apple Watch SE MNJT3WB/A pomoże znaleźć interesujące Cię miejsce i zaprowadzi krok po kroku do celu. A lekkie stuknięcia w nadgarstek będą przypominać, że czas skręcić, natomiast aplikacja leki wygodnie i dyskretnie przypomni Ci, że nadszedł czas na przyjęcie lekarstw!

 

Smartwatch Apple Watch SE MNJT3WB/A na białym tle
Opis
Producent PR Apple
Rodzaj wyświetlacza Retina
Komunikacja GPS
Pulsoksymetr Nie
Wodoszczelność do 50 m
Funkcje FU Funkcja szukania urządzenia
Mikrofon Nie
Transmisja danych Nie
Wbudowane czujniki Czujnik tętna
Szerokość koperty SZ 40 mm
Kolor Północ
Gwarancja 12 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Apple Watch SE z nowym układem SiP S8
Popularne w kategorii Smartwatche
To Top