AWEI PowerBank P142K 50000mAh 22.5W czarny/black 3xUSB/PD/Lightning wyświetlacz + lampka LED

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Powerbank AWEI P142K 50.000mAh czarny

ikona

Przenośne źródło zasilania

Powerbank AWEI P142K 50.000mAh to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dostępu do elektryczności na zewnątrz, w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy spędzasz czas na biwaku, czy też korzystasz z energii słonecznej, ten powerbank zaspokoi Twoje potrzeby. Posiada on baterię o pojemności 50000 mAh, co umożliwia wielokrotne ładowanie Twoich urządzeń mobilnych. Dzięki temu, nie musisz się martwić o wyczerpanie baterii swojego smartfona, tabletu lub innych urządzeń mobilnych.

Powerbank AWEI P142K 50.000mAh czarny od frontu
ikona

Wyświetlacz LED

Należy zauważyć, że powerbank AWEI P142K 50.000mAh posiada dodatkową funkcjonalność w postaci wyświetlacza LED umieszczonego na górze urządzenia. Ten praktyczny element pozwala na ciągłą kontrolę stanu naładowania baterii powerbanka, co jest szczególnie ważne podczas długotrwałych wyjazdów czy wakacji. Dzięki łatwości obsługi wyświetlacza LED, nie ma potrzeby martwienia się o nagłe rozładowanie urządzenia w najmniej odpowiednim momencie. Ta praktyczna funkcja umożliwia kontrolowanie poziomu naładowania powerbanka oraz planowanie ładowania, co jest szczególnie istotne, gdy korzystasz z wielu urządzeń mobilnych na co dzień.

Powerbank AWEI P142K 50.000mAh czarny od frontu pod skosem
ikona

Porty ładowania USB oraz USB-C

Powerbank AWEI P142K 50.000mAh został wyposażony w porty ładowania USB oraz USB-C, co pozwala na ładowanie różnych urządzeń mobilnych. Dzięki wysokiej prędkości ładowania, baterie Twojego smartfona, tabletu czy innych urządzeń mobilnych zostaną uzupełnione szybko i bezproblemowo. Nie tracisz czasu na czekanie, aż urządzenia się naładują. Co więcej, porty ładowania są łatwe w użyciu i zapewniają komfort podczas ładowania urządzeń. Powerbank posiada odpowiednie zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, co zapewnia bezpieczeństwo Twoich urządzeń. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wygody i niezawodności w każdej sytuacji. Przenośne źródło zasilania zapewnia wygodę i niezawodność, ponieważ dzięki temu urządzeniu możesz mieć dostęp do energii elektrycznej w dowolnym miejscu i czasie, co jest szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy nie ma dostępu do standardowych źródeł zasilania, takich jak gniazdko elektryczne.

Powerbank AWEI P142K 50.000mAh czarny grafika przedstawiająca opakowanie od przodu i tyłu
Opis
Producent PR AWEI
Pojemność PJ 50000 mAh
Funkcje Fn Cyfrowy wskaźnik stanu baterii
Liczba portów wyjściowych LP 4
Liczba portów USB LP1 3
Liczba portów microUSB LP2 1
Liczba portów USB typ C LP3 2
Ładowanie indukcyjne ŁI Nie
Waga WG 150 g
Kolor KO czarny
Gwarancja GW 12 miesięcy
Informacje dodatkowe ID port lightning 5V/2A, materiał wykonania: Poliwęglan, Tworzywo ABS
To Top