Blender Noveen Sport Mix & Fit SB210 Zielony

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Blender NOVEEN SB210 SPORT MIX & FIT

ikona

DUŻA MOCI WYDAJNOŚĆ

Wysoką wydajność blendowania zapewnia 300-watowy silnik, który z łatwością poradzi sobie z najtwardszymi owocami, warzywami oraz mrożonkami. Blender Sport Mix Fit SB210 Green to idealne połączenie mocy, funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu. Wymyślony tak, aby stał się niezbędną pomocą każdego, kto ceni aktywność i zdrowe jedzenie.

DUŻA MOCI WYDAJNOŚĆ
ikona

ADAPTER Z UDOSKONALONYMI OSTRZAMI DO KRUSZENIA LODU

Wytrzymałe ostrza wykonane ze stali nierdzewnej z łatwością radzą sobie z kruszeniem kostek lodu, twardych orzechów oraz kawy. Dzięki dodatkowym akcesoriom sprawia, że smakiem ulubionych koktajli można cieszyć się w każdych warunkach.

ADAPTER Z UDOSKONALONYMI OSTRZAMI DO KRUSZENIA LODU
ikona

2 BUTELKI Z DZIUBKIEM „NON DRIP”

Butelki o ergonomicznym kształcie wyposażone w dziubek „non drip” oraz skalę do odmierzania porcji. Dostosowane do uchwytów na napoje w samochodzie i rowerze. Linia X-LINE to spełnienie Twoich najbardziej ambitnych marzeń. Niewątpliwymi atutami produktów X-LINE są funkcjonalność, innowacyjność i wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane. Szereg praktycznych i nowoczesnych funkcji znacznie poprawia komfort życia, a elegancki styl znakomicie uzupełnia najbardziej wyrafinowane wnętrza. Synonimami linii X-LINE są piękno i niezawodność, które uzależniają.

2 BUTELKI Z DZIUBKIEM „NON DRIP”
Opis
Rodzaj Blender stojący
Ilość stopni prędkości 1
Funkcja kruszenia lodu Tak
Pojemnik do miksowania Tak
Pojemność 0.6 l
Tryb pulsacyjny Nie
Gwarancja 24 miesiące
To Top