Boombox HYUNDAI TRC533AU3WBL CD, USB biało-niebieski · ORLEN VITAY

Boombox HYUNDAI TRC533AU3WBL CD, USB biało-niebieski

Czasowo niedostępne
Radio, Odtwarzacz CD-R, Wyświetlacz LCD
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 
 

Radio

Nie rzucający się w oczy uniwersalny...

... to jest radioodbiornik Hyundai TRC533AU3WBL. Oferuje szeroki zakres opcji odtwarzania ulubionych piosenek. Podstawą radia jest cyfrowy tuner FM. Możesz dodatkowo zapisać aż 30 swoich ulubionych stacji radiowych.

Radio z CD Hyundai TRC 533 AU3WBL Biały/Niebieski

CD-R

Odtwarzacz CD-R

Możliwe jest także użycie radia Hyundai TRC533AU3WBL jako odtwarzacza CD-R i płyt CD-RW. Tutaj z pewnością docenisz wsparcie ulubionego formatu MP3. Do odtwarzania formatu MP3 z płyty Flash możesz także użyć wbudowanego wejścia USB. Miłym dodatkiem jest również wejście AUX IN, umożliwiające odtwarzanie ulubionych utworów z urządzenia przenośnego (telefonu komórkowego, tabletu).

Radio z CD Hyundai TRC 533 AU3WBL Biały/Niebieski

LCD

Wyświetlacz LCD

Wszystkie dane o odtwarzanych utworach lub stacji FM można odczytać na jasnym, niebiesko podświetlanym wyświetlaczu LCD. Do dyskretnego słuchania użyj wyjścia słuchawkowego. Urządzenie zasilane jest z sieci lub z baterii. Możesz łatwo przenieść go do miejsc o złej dostępności energii elektrycznej.

Radio z CD Hyundai TRC 533 AU3WBL Biały/Niebieski
Opis
Producent PR Hyundai
Zakres fal FM
Złącza Wyjście słuchawkowe, USB, AUX
Moc głośników 1,2 W
Ilość głośników 2
Wyświetlacz LCD
Popularne w kategorii Power Audio
To Top