Butelka Contigo ASHLAND MONACO · ORLEN VITAY
- 18%

Butelka Contigo ASHLAND MONACO

W magazynie Wysyłamy w 24h
109,00 zł
88,99 zł lub 17 598 pkt
i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 88,99 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml Niebieska. Bidon ze słomką oraz z podziałką. Butelka na wodę Contigo Ashland jest o pojemności 720ml. Posiada zamknięcie AutoSpout® - 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem. Naciskasz - pijesz.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml Niebieska

ikona

Bidon ze słomką oraz z podziałką

Butelka na wodę Contigo Ashland jest o pojemności 720ml. Posiada zamknięcie AutoSpout® - 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem. Naciskasz - pijesz. Klikasz - zamykasz. Praktyczna podziałka na butelce umożliwi Ci sprawdzenie ilości wypitej wody, a dzięki słomce pijesz bez odchylania głowy, przez co trudniej o zachłyśnięcie!

 

Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml na białym tle
ikona

Tylko jedno naciśnięcie przycisku

Aby otworzyć butelkę na wodę Contigo Ashland wystarczy nacisnąć jeden przycisk, który otwiera ustnik. Pije się z łatwością, szybko gasząc pragnienie. Zamykasz butelkę jedną rękę, chowając go pod osłonę ustnika. W 100% szczelne zamknięcie i 100% ochrona przed zabrudzeniami. Dzięki słomce wygodnie się pije bez przechylania np. podczas jazdy rowerem lub samochodem. Idealny na długi trening.

 

Butelka na wodę Contigo Ashland - przycisk butelki
ikona

Ważna jest higiena - butelki łatwo jest umyć

Taki cel przyświecał projektantom od początku. Żadnych zakamarków, żadnych zamkniętych przestrzeni, żadnych luźnych części, które można zgubić... Po prostu odkręcasz nakrętkę od butelki na wodę Contigo Ashland i myjesz pod bieżącą wodą lub wkładasz do zmywarki.

 

Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml z góry
ikona

Wykonane z Tritanu

Tritan to nowoczesne, specjalistyczne tworzywo z którego wykonuje się najmocniejsze butelki na wodę. Produkty wykonane z tritanu są lekkie, a przy tym odporne na uderzenia. Materiał nie wchodzi w reakcję ze związkami organicznymi, a butelka może być cały czas wystawiona na słońce (w pełni odporna na UV i warunki atmosferyczne). Nie wchłania zapachów i nie rozwijają się w niej drobnoustroje. Co najważniejsze nie wydziela szkodliwego bisfenolu A (BPA free). Po prostu butelkę na wodę Contigo Ashland możesz zabrać dosłownie wszędzie, nie patrząc się na pogodę!

 

Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml Niebieska - przypięty do roweru
Opis
Producent PRD Contigo
Pojemność PJM 720 ml
Materiał wykonania MTW Tritan
Możliwość mycia w zmywarce MMZ Tak
Kolor KLR niebieski
Pompka PMP Nie
Wymiary WMR 27 x 7,5 cm
Gwarancja GWR 24 miesiące
Popularne w kategorii Bidony i butelki turystyczne
To Top