Butelka Contigo ASHLAND SCUBA · ORLEN VITAY
- 8%

Butelka Contigo ASHLAND SCUBA

W magazynie Wysyłamy w 24h
109,00 zł
99,99 zł lub 19 798 pkt
i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,99 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml - Scuba. Funkcjonalna i poręczna butelka Butelka na wodę Contigo Ashland jest o pojemności 720ml. Butelka i bidon w jednym z praktyczną słomką, która ułatwi Tobie picie bez odchylania głowy, podziałka natomiast umożliwi Ci sprawdzanie ilości wypitej wody.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml - Scuba

ikona

Funkcjonalna i poręczna butelka

Butelka na wodę Contigo Ashland jest o pojemności 720ml. Butelka i bidon w jednym z praktyczną słomką, która ułatwi Tobie picie bez odchylania głowy, podziałka natomiast umożliwi Ci sprawdzanie ilości wypitej wody. Wygodna obsługa jedną ręką, a wygodny uchwyt do przenoszenia i przypięcia pozwala na użytkowania z wielkim komfortem!

 

Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml - Scuba na białym tle
ikona

Tylko jedno naciśnięcie przycisku

Aby otworzyć butelkę na wodę Contigo Ashland wystarczy nacisnąć jeden przycisk, który otwiera ustnik. Pije się z łatwością, szybko gasząc pragnienie. Zamykasz butelkę jedną rękę, chowając go pod osłonę ustnika. W 100% szczelne zamknięcie i 100% ochrona przed zabrudzeniami. Dzięki słomce wygodnie się pije bez przechylania np. podczas jazdy rowerem lub samochodem. Idealny na długi trening.

 

Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml - Scuba - mechanizm przycisku
ikona

Ważna jest higiena - butelki łatwo jest umyć

Taki cel przyświecał projektantom od początku. Żadnych zakamarków, żadnych zamkniętych przestrzeni, żadnych luźnych części, które można zgubić... Po prostu odkręcasz nakrętkę i myjesz pod bieżącą wodą lub wkładasz do zmywarki.

 

Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml - Scuba - nakrętka
ikona

Wykonane z Tritanu

TritanTM to nowoczesne, specjalistyczne tworzywo z którego wykonuje się najmocniejsze butelki na wodę. Produkty wykonane z tritanu są lekkie, a przy tym odporne na uderzenia. Materiał nie wchodzi w reakcję ze związkami organicznymi, a butelka może być cały czas wystawiona na słońce (w pełni odporna na UV i warunki atmosferyczne). Nie wchłania zapachów i nie rozwijają się w niej drobnoustroje. Co najważniejsze nie wydziela szkodliwego bisfenolu A (BPA free). Po prostu butelkę na wodę Contigo Ashland możesz zabrać dosłownie wszędzie, nie patrząc się na pogodę!

 

Butelka na wodę Contigo Ashland 720ml - Scuba w rękach biegacza na dworze
Opis
Producent PRD Contigo
Pojemność PJM 720 ml
Materiał wykonania MTW Tritan
Możliwość mycia w zmywarce MMZ Tak
Kolor KLR niebieski
Pompka PMP Nie
Wymiary WMR 27 x 7,5 cm
Gwarancja GWR 24 miesiące
Popularne w kategorii Bidony i butelki turystyczne
To Top