Butelka Contigo CORTLAND GRAYED JADE

Czasowo niedostępne
Butelka na wodę Contigo Cortland 720ml (niebiesko-biała). Rewelacyjna butelka, niezastąpiona podczas treningów i codziennych wypadów. Butelka na wodę Contigo Cortland jest o pojemności 720ml.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Butelka na wodę Contigo Cortland 720ml (niebiesko-biała)

ikona

Rewelacyjna butelka, niezastąpiona podczas treningów i codziennych wypadów

Butelka na wodę Contigo Cortland jest o pojemności 720ml. Posiada technologię AutoSeal® - 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem. Praktyczna podziałka na butelce umożliwi Ci sprawdzenie ilości wypitej wody. Ponadto produkt jest wyposażony w wygodny uchwyt do przenoszenia i przypięcia!

 

Butelka na wodę Contigo Cortland 720ml (niebiesko-biała) z przodu
ikona

System, który gwarantuje 100% szczelności

Wiemy, że chcesz używać swojej butelki na wodę Contigo Cortland w wielu miejscach. W samochodzie, metrze lub w biurze. Obsługujesz ją jedną ręką. Naciskasz - pijesz. Puszczasz - zamykasz. Dzięki technologii AUTOSEAL butelka jest w 100% szczelna. Dodatkowo nowa nakrętka została wyposażona w blokadę uniemożliwiającą przypadkowe naciśnięcie kiedy butelkę trzymasz w torbie.

 

Butelka na wodę Contigo Cortland 720ml (niebiesko-biała) - blokada w butelce
ikona

Ważna jest higiena - butelki łatwo jest umyć

Taki cel przyświecał projektantom od początku. Żadnych zakamarków, żadnych zamkniętych przestrzeni, żadnych luźnych części, które można zgubić... Po prostu odkręcasz nakrętkę od butelki na wodę Contiago Cortland i myjesz pod bieżącą wodą lub wkładasz do zmywarki.

 

Butelka na wodę Contigo Cortland 720ml (niebiesko-biała) - nakrętka
ikona

Wykonane z Tritanu

Tritan to nowoczesne, specjalistyczne tworzywo z którego wykonuje się najmocniejsze butelki na wodę. Produkty wykonane z tritanu są lekkie, a przy tym odporne na uderzenia. Materiał nie wchodzi w reakcję ze związkami organicznymi, a butelka może być cały czas wystawiona na słońce (w pełni odporna na UV i warunki atmosferyczne). Nie wchłania zapachów i nie rozwijają się w niej drobnoustroje. Co najważniejsze nie wydziela szkodliwego bisfenolu A (BPA free). Po prostu butelkę na wodę Contigo Cortland możesz zabrać dosłownie wszędzie, nie patrząc się na pogodę!

 

Butelka na wodę Contigo Cortland 720ml (niebiesko-biała) w ręku
Opis
Producent PRD Contigo
Pojemność PJM 720 ml
Materiał wykonania MTW Tritan
Możliwość mycia w zmywarce MMZ Tak
Kolor KLR niebieski
Pompka PMP Nie
Wymiary WMR 27 x 7,5 cm
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top