Dron DJI Mini 3 Pro (RC) · ORLEN VITAY

Dron DJI Mini 3 Pro (RC)

Czasowo niedostępne
Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR. Niezwykle Mini. Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR o ogromnych możliwościach jest tak samo potężny, jak przenośny. Ważąc mniej niż 249 gi z ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa, jest nie tylko łatwy w regulacji, ale także najbezpieczniejszy w swojej serii.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR

ikona

Niezwykle Mini

Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR o ogromnych możliwościach jest tak samo potężny, jak przenośny. Ważąc mniej niż 249 gi z ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa, jest nie tylko łatwy w regulacji, ale także najbezpieczniejszy w swojej serii. Dzięki czujnikowi 1/1,3 cala i najwyższej klasy funkcjom na nowo definiuje znaczenie latania Mini. Ciesz się wyjątkowymi standardami fotografii lotniczej dzięki większym pikselom 2,4 μm i współczynnikowi przysłony f/1,7. Dzięki większej ilości dostępnego światła Twoje obrazy będą wyglądały jak żywe nawet w scenach o słabym oświetleniu.

 

Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR pokazany dron unoszący się w powietrzu
ikona

Pełen wydajności

Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR ma zupełnie nowy wygląd, zoptymalizowany, aby wydobyć więcej z każdego lotu. Dzięki większym śmigłom, aerodynamicznemu pochyleniu nadwozia i potężnemu systemowi wykrywania przeszkód, opływowa konstrukcja pozwala na wydłużenie czasu lotu i bezpieczeństwo. Przeprojektowany gimbal oferuje szerszy zakres obrotu dla ujęć pod małym kątem i True Vertical Shooting, dając nieograniczone możliwości twórcze. Każdy aspekt tego liftingu został starannie przemyślany, aby wznieść Mini na niespotykane dotąd wyżyny.

 

Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR pokazany dron schowany w kieszeni
ikona

Złóż i ruszaj

Dla twórców w ruchu kluczowe znaczenie ma bezproblemowe użytkowanie. Ważący mniej niż 249 g dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR nie wymaga rejestracji w większości krajów i regionów. Składana i kompaktowa konstrukcja ułatwia również zabranie ze sobą na następną wędrówkę, dzień na plaży lub zaimprowizowany weekend poza domem. Przygotuj się na uchwycenie zapierającego dech w piersiach materiału, gdy pojawi się natchnienie. Uchwyć i odkryj więcej swojego otoczenia dzięki wydłużonemu czasowi lotu do 34 minut. Inteligentny akumulator DJI Mini 3 Pro jest bardzo lekki i ma wystarczającą moc, aby zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie fotografii lotniczej.

 

Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR pokazany czas lotu
ikona

Czyste i stabilne od miasta do doliny

Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR może pochwalić się flagowym systemem transmisji wideo w DJI O3. Zapewnia transmisję na żywo w rozdzielczości 1080p/30 kl./s z odległości do 12 km. Od widoków na miasto po przygody na świeżym powietrzu, zawsze lataj z wyraźnym i niezawodnym przekazem na żywo. DJI Mini 3 Pro doskonale sprawdza się w różnych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu zawsze możesz być gotowy do tworzenia. Matryca CMOS 1/1,3 cala ma podwójne natywne ISO i obsługuje bezpośrednie wyjście materiału HDR. Każdy obraz jest wzbogacony o wyższy zakres dynamiczny, aby ukazać więcej szczegółów w światłach i cieniach. Przenieś swoje treści na wyższy poziom dzięki oszałamiającym wideo 4K HDR i zdjęciom RAW 48 MP. Podziwiaj bogatą klarowność każdego obrazu, nawet podczas powiększania. Lub zwolnij, gdy świat staje się gorączkowy, dzięki dramatycznemu filmowi w zwolnionym tempie 1080p/120 kl./s.

 

Dron DJI Mini 3 Pro (RC) 4K HDR jakość wideo
Opis
Producent PR DJI
Zasięg 8000 m
Konstrukcja KO składana
Maksymalna prędkość MP 58km/h
Prędkość wznoszenia 5 m/s
Prędkość opadania 5 m/s
Obiektyw OB f/1,7
Rozdzielczość zdjęć 3840×2160 px
Format zapisu zdjęć FZZ RAW, JPEG
Format zapisu filmów FZ H.264, H.265, MP4
Kamera Tak
Czujniki dual-vision
Funkcje dodatkowe FD FocusTrack
Stabilizator ST 3-osiowy
GPS Nie
USB US Tak
Wi-Fi WF Tak
Czytnik kart pamięci CK Tak
Bateria 2453 mAh
Czas pracy 30 min
Kolor Szary
Gwarancja 24 miesiące
Wymiary WM 245 x 171 x 62 mm
Waga 249 g
Zawartość zestawu ZZW Aparatura sterująca, instrukcja obsługi, kabel USB typu C, osłona gimbala, ładowarka sieciowa
To Top