Drukarka Epson EcoTank L1250

Czasowo niedostępne
Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Wbudowane w drukarce Epson EcoTank L1250 pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Drukarka Epson EcoTank L1250

ikona

Epson L1250

Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Wbudowane w drukarce Epson EcoTank L1250 pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do wymiany i różnorodne opcje łączności jest to idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.

 

Drukarka Epson EcoTank L1250 pod skosem w prawo
ikona

Pożegnaj kartridże

Bezproblemowe drukowanie w domu z drukarką Epson EcoTank L1250 – pojemniki na atrament o dużej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

 

Drukarka Epson EcoTank L1250 napełnianie pojemników atramentem z butelki
ikona

Nieustanne oszczędzanie

Ta ekonomiczna drukarka Epson EcoTank L1250 pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.

Drukarka Epson EcoTank L1250 widok na drukarkę od frontu oraz na dołączone butelki z atramentem
ikona

Nowoczesna i wszechstronna

Urządzenie można z łatwością zintegrować z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

Drukarka Epson EcoTank L1250 widok na drukarkę pod skosem w lewo oraz na smartfon z otwartą aplikacją Epson Smart w trakcie drukowania z telefonu
ikona

Mnóstwo funkcji

Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i szybkość drukowania do 10 stron na minutę ułatwiają wykonywanie różnych zadań. Z drukarką Epson EcoTank L1250 z łatwością wydrukujesz to, co tylko zechcesz!

Drukarka Epson EcoTank L1250 pod skosem w lewo
Opis
Producent PR Epson
Typ Drukarka atramentowa
Obszar zastosowań Dom
WiFi Tak
Złącze Ethernet LAN Nie
Praca w sieci Tak
Obsługiwane formaty drukowania A4
Gramatura papieru do 300 g/m2
Pojemność podajnika 100 arkuszy
Pojemność tacy odbiorczej Brak danych
Automatyczny druk dwustronny Nie
Maksymalna rozdzielczość druku 5760 x 1440 DPI
Maksymalna szybkość druku [kolor] 5 str./min.
Maksymalne obciążenie [str/miesiąc] Brak danych
Drukowanie w kolorze Tak
Maksymalna szybkość druku [mono] 10 str./min.
Wbudowany faks Nie
Wyświetlacz brak
Wysokość 169 mm
Szerokość 37.55 cm
Głębokość 347 mm
Waga netto 2.9 kg
Gwarancja GW 12 miesięcy
To Top