Dysk Samsung SSD T7 Portable 1TB MU-PC1T0H/WW niebieski · ORLEN VITAY

Dysk Samsung SSD T7 Portable 1TB MU-PC1T0H/WW niebieski

Czasowo niedostępne
Lekki i kompaktowy przenośny dysk Samsung SSD T7 zapewnia duże prędkości, chroni dane, a także umożliwia łatwe przechowywania i przesyłanie dużych plików. Przesyłaj ogromne pliki w kilka sekund za sprawą niezwykłej szybkości USB 3.2 Gen 2. Wbudowana technologia PCIe NVMe umożliwia osiągnięcie prędkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszącej odpowiednio do 1050/1000 MB/s.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Dysk Samsung SSD T7 1TB MU-PC1T0H/WW

ikona

Nowy standard pamięci zewnętrznej

Lekki i kompaktowy przenośny dysk Samsung SSD T7 zapewnia duże prędkości, chroni dane, a także umożliwia łatwe przechowywania i przesyłanie dużych plików.Ciesz się doskonałą wydajnością T7 zarówno podczas pracy jak i wolnymm czasie.

Nowy standard pamięci zewnętrznej
ikona

Błyskawiczny transfer

Przesyłaj ogromne pliki w kilka sekund za sprawą niezwykłej szybkości USB 3.2 Gen 2, jaką zapewnia dysk Samsung SSD T7. Wbudowana technologia PCIe NVMe umożliwia osiągnięcie prędkości sekwencyjnego odczytu/zapisu wynoszącej odpowiednio do 1050/1000 MB/s. W efekcie T7 jest niemal dwukrotnie szybszy niż wcześniejszy model, czyli T5.

Błyskawiczny transfer
ikona

Mocny i wytrzymały

SSD to skrót od ang. Solid State Drive, co oznacza, że dysk pozbawiony jest jakichkolwiek ruchomych części. Dysk Samsung SSD T7, który można zabezpieczyć hasłem szyfrowanym przy pomocy AES 256-bit, chroni mocny, metalowy korpus, która zabezpiecza dane nawet w przypadku upadku z wysokości 2 metrów. Do T7 dołączona jest ponadto 3-letnia ograniczona gwarancja.

Mocny i wytrzymały
ikona

Zaawansowane rozwiązanie termiczne

Nigdy więcej nie obawiaj się ryzyka przegrzania. Zaawansowane rozwiązanie termiczne T7 wykorzystuje technologię ePCM oraz Dynamic Thermal Guard. W efekcie ten kompaktowy dysk Samsung SSD T7 zawsze utrzymuje optymalną temperaturę – nawet przy dużych prędkościach działania.

Zaawansowane rozwiązanie termiczne
ikona

Kompatybilność z wieloma urządzeniami

Miej dostęp do plików w każdym miejscu i w dowolnym momencie. Dysk Samsung SSD T7 jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, urządzeniami z systemem Android, konsolami do gier i nie tylko. Do zestawu dołączone są kable USB typu C do C i typu C do A, co dodatkowo zwiększa wygodę korzystania z dysku.

Kompatybilność z wieloma urządzeniami
Opis
Producent PR Samsung
Rodzaj dysku Zewnętrzny dysk półprzewodnikowy
Pojemność (GB) 1 TB
Format 2,5"
Prędkość zapisu (maksymalna) 1000 MB/s
Dodatkowe informacje 256-bitowe szyfrowanie danych AES
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta MU-PC1T0H/WW
Interfejs USB 3.2 Gen. 2
Wysokość 8 mm
Szerokość 57 mm
Głębokość 85 mm
To Top