Dzbanek filtrujący Brita Marella XL Niebieski +4 wkłady · ORLEN VITAY

Dzbanek filtrujący Brita Marella XL Niebieski +4 wkłady

Dostępne wkrótce
Dzbanek filtrujący BRITA Marella MX Plus XL Niebieski + 4 wkłady. Odkryj radosny świat dzbanków filtrujących BRITA Marella. Przyjemny dla oka i wygodny w obsłudze dzbanek sprawi, że zrezygnujesz z wody butelkowej. Wkład MAXTRA+ z MicroFlow Technology zapewnia wodę o doskonałym smaku do czterech tygodni.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Dzbanek filtrujący BRITA Marella MX Plus XL Niebieski + 4 wkłady

ikona

Idealnie czysta woda

Odkryj radosny świat dzbanków filtrujących BRITA Marella. Przyjemny dla oka i wygodny w obsłudze dzbanek sprawi, że zrezygnujesz z wody butelkowej. Wkład MAXTRA+ z MicroFlow Technology zapewnia wodę o doskonałym smaku do czterech tygodni.

Dzbanek BRITA Marella MXplus XL
ikona

Technologia filtracji

Wkład MAXTRA+ z MicroFlow Technology redukuje: osadzanie się kamienia, metale (takie jak ołów i miedź), chlor i inne substancje negatywnie wpływające na smak wody. Dodatkowo - nie musisz pamiętać o wymianie filtra! Wyświetlacz BRITA Memo na przykrywce przypomni Ci o tym.

Dzbanek
ikona

Jak używać dzbanka BRITA? Nie ma nic prostszego!

Dzbanek Marella jest praktyczny i bardzo wygodny w obsłudze: posiada uchylną klapkę, dzięki której można nalewać do niego wodę jedną ręką, bez konieczności zdejmowania pokrywki; dzbanek w rozmiarze Cool mieści się na półce drzwi lodówki; można go myć w zmywarkach (z wyjątkiem pokrywki). Wystarczy włożyć do środka filtr i cieszyć się aksamitnym smakiem przefiltrowanej wody.

Dzbanek BRITA Marella MXplus XL
ikona

Dlaczego warto wybrać dzbanek BRITA Marella?

Po zakupie dzbanka BRITA Marella będziesz mógł pożegnać się z noszeniem ciężkich butelek z wodą. Odetchnie także Twój portfel! Przefiltrowana woda pozbawiona jest kamienia, dzięki czemu wydłuży się żywotność Twoich urządzeń kuchennych, a Ty będziesz mógł cieszyć się świeżo filtrowaną wodą, idealną jako baza dla ciepłych napojów i zdrowych posiłków.

Dzbanek BRITA Marella MXplus XL
Opis
Gwarancja Brak danych
To Top