Ekspres ciśnieniowy Krups Evidence One EA895N czarny

Czasowo niedostępne
Rozkoszuj się smakiem doskonałej kawy za jednym dotknięciem. Z ekspresem KRUPS Evidence One możesz przygotować kawę na dwa sposoby: klasyczny jak od baristy lub tak jak lubisz w oparciu o funkcję zapamiętywania preferencji. System Quattro Force usprawnia cztery najważniejsze etapy powstawania idealnego espresso: mielenie, ubijanie, parzenie i czyszczenie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Ekspres ciśnieniowy KRUPS® ESP Evidence One EA895N

ikona

Doskonała kawa za jednym dotknieciem

Rozkoszuj się smakiem doskonałej kawy za jednym dotknięciem. Z ekspresem KRUPS Evidence One możesz przygotowac kawę na dwa sposoby: klasyczny jak od baristy lub tak jak lubiszw oparciu o funkcję zapamiętywania preferencji. System Quattro Force usprawnia cztery najważniejsze etapy powstawania idealnego espresso: mielenie, ubijanie, parzenie i czyszczenie. A funkcja ulubione pozwala na zapisanie aż 12 spersonalizowanych przepisów za jednym dotknięciem. Dodatkowo ekspres posiada 3 poziomy mocy kawy, dzięki czemu otrzymasz dokładnie taką kawę, jak lubisz. Intuicyjną i prostą obsługę urządzenia zapewnia duży panel sterowania z kolorowymi ikonami. Ten zaawansowany ekspres pozwala na przygotowanie różnorodnych kaw, napojów na bazie mleka oraz przepysznych herbat - wszystko to za jednym dotknięciem.

Ekspres ciśnieniowy KRUPS® ESP Evidence One EA895N zbliżenie na wyświetlacz wybór kawy
ikona

Sztuka parzenia kawy

Ciesz się smakiem doskonałych napojów kawowych, które z łatwością przygotujesz dzięki nowoczesnemu, w pełni automatycznemu ekspresowi do kawy KRUPS Evidence One. Technologia KRUPS Quattro Force zapewnia aż 17 przepisów na idealne napoje kawowe za jednym dotknięciem, w klasycznym wydaniu jak od baristy lub tak jak lubisz, w oparciu o funkcję zapamiętywania preferencji.

Ekspres ciśnieniowy KRUPS® ESP Evidence One EA895N ekspres w domowej scenerii funkcja spieniania mleka
ikona

Intensywny smak i aromat

W ekspresie do kawy KRUPS® ESP Evidence One EA895N mielona kawa poddana jest sile nacisku równej 30 kg. Takie rozwiązanie zapewnia precyzję ubicia ciastka kawowego i jest możliwe za sprawą zaawansowanej technologii hydraulicznego systemu. To sekret intensynego smaku i aromatu kawy z ekspresów KRUPS
Funkcja podwójnego Cappuccino. Oszczędzaj czas przygotowując dwie filiżanki kawy mlecznej za jednym dotknięciem. Funkcja podwójnego cappuccino lub caffe latte pozwoli Ci cieszyć się dłużej wspólną chwilą z najbliższymi.

Ekspres ciśnieniowy KRUPS® ESP Evidence One EA895N zbliżenie na wyświetlacz
ikona

Idealna kawa

Łatwo zapisz spersonalizowane ustawienia aż 12 ulubionych napojów dzięki funkcji ulubione. Ciesz się smakiem kawy takiej jak lubisz dięki ekspresowi do kawy KRUPS® ESP Evidence One EA895N wybierając jeden spośród pięciu stopni zmielenia ziaren: drobno, by uzyskać wyjątkowe espresso lub grubo dla delikatniejszego americano.

Ekspres ciśnieniowy KRUPS® ESP Evidence One EA895N ekspres w domowej scenerii podczas pracy
Opis
Producent PR Krups
Programowanie ustawień tak
Program autooczyszczania tak
Wyświetlacz Tak
Płyta do podgrzewania filiżanek nie
Ciśnienie pompy [b] 15 bar
Wyjmowana kratka ociekowa tak
Ekspres kapsułkowy Nie
Kubek do spieniania mleka nie
Wskaźnik poziomu wody Tak
Moc 1450 W
Zakres wyboru pojemności kawy Automatycznie
Dysza spieniająca tak
Regulacja mocy kawy tak
Pojemność zbiornika na wodę 2.3 l
Kolor czarny
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość 48.4 cm
Szerokość 240 mm
Głębokość 36 cm
Materiał tworzywo sztuczne
To Top