Ekspres do kawy Krups NDG GENIO S TOUCH KP440E10 · ORLEN VITAY

Ekspres do kawy Krups NDG GENIO S TOUCH KP440E10

Czasowo niedostępne
Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH zapewnia wszystko co kochasz w ekspresach premium, a całość to w kompaktowej i oszałamiającej konstrukcji. Metaliczne zagięcia przechodzą na intuicyjny kolorowy wyświetlacz dotykowy, na którym można bez wysiłku sterować zaawansowanymi funkcjami.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH

ikona

Niezapomniane doświadczenie kawowe

Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH zapewnia wszystko co kochasz w ekspresach premium, a całość to w kompaktowej i oszałamiającej konstrukcji. Metaliczne zagięcia przechodzą na intuicyjny kolorowy wyświetlacz dotykowy, na którym można bez wysiłku sterować zaawansowanymi funkcjami.Technologia Espresso Boost, kontrola temperatury i funkcjonalność XL pozwalają na hiper-personalizację. System wysokiego ciśnienia i najwyższej jakości ziarna zapewniają niezapomniane doświadczenie kawowe.

Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH ekspres bokiem z trzema rodzajami kawy
ikona

Twoja ulubiona kawa

Aby przygotować kawę wystarczy włożyć wybraną kapsułkę, ustawić wielkość napoju przy pomocy funkcji Play & Select i włączyć przygotowywanie napoju na gorąco lub na zimno. Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH automatycznie zatrzymuje przygotowanie kawy w odpowiednim momencie. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.

Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH eskspes po zrobieniu kawy, wyświetlacz sygnalizujący pracę urządzenia
ikona

Szeroki wybór kawy i napojów

Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH posida system wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy
Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.

Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH ekspres przodem lekko po skosie ze szklanką latte
ikona

Tryb eco, niskie zużycie energii

Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie Twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch firmy Krups® po 1 minucie bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
Jeśli włącznik na Twoim ekspresie świeci się na pomarańczowo to znak, że już czas go odkamienić! Więcej informacji o automatycznej sygnalizacji odkamieniania tutaj.

Ekspres do kawy KRUPS® KP440E NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S TOUCH urządzenie lekko po skosie z zasilaniem
Opis
Producent PR Krups
Programowanie ustawień nie
Program autooczyszczania nie
Wyświetlacz LCD
Płyta do podgrzewania filiżanek nie
Ciśnienie pompy [b] 15 bar
Wyjmowana kratka ociekowa tak
Ekspres kapsułkowy Tak
Kubek do spieniania mleka nie
Wskaźnik poziomu wody Nie
Moc 1500 W
Dysza spieniająca tak
Regulacja mocy kawy tak
Pojemność zbiornika na wodę 0,8 litra
Kolor srebrny
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość 272 mm
Szerokość 121 mm
Głębokość 281 mm
Materiał Metal
To Top