Golarka BRAUN 300BT Czarno-zielona · ORLEN VITAY
Nowość

Golarka BRAUN 300BT Czarno-zielona

Czasowo niedostępne
Niezbędne urządzenie 3-w-1. Korzystaj z golarki Braun 300BT, aby golić, przycinać i konturować zarost. To wszechstronne urządzenie jest wyposażone w trzy elementy kontrolujące siłę nacisku, zapewniające wydajne golenie i komfort.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Golarka Braun 300BT Czarno-zielona

ikona

Golenie. Przycinanie. Konturowanie.

Niezbędne urządzenie 3-w-1. Korzystaj z golarki Braun 300BT, aby golić, przycinać i konturować zarost. To wszechstronne urządzenie jest wyposażone w trzy elementy kontrolujące siłę nacisku, zapewniające wydajne golenie i komfort, jedną głowicę trymera do zarostu oraz pięć nasadek, dzięki którym możliwa jest stylizacja brody i kilkudniowego zarostu (od 1 do 7 mm).

 

Golarka Braun 300BT widok na golarkę z kilku stron w trakcie użycia
ikona

Golenie na gładko dzięki 3 elastycznym ostrzom. Precyzyjne konturowanie

Poruszające się elementy golące (głowica 3-Flex) dostosowują się do każdego kształtu twarzy, zapewniając maksymalny kontakt ze skórą. Potwierdzona skuteczność na trudnym, 3-dniowym zaroście. Z golarką Braun 300BT żaden zarost nie będzie Ci straszny! Załóż głowicę trymera, aby łatwo nadawać kształt bakom i wąsom. Niezawodne ostrza Braun zostały zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe standardy.

 

Golarka Braun 300BT widok na mężczyznę z golarką przyłożoną do twarzy
ikona

Trymer do zarostu z 5 nasadkami. Wąska głowica goląca. Delikatna dla skóry

Załóż jedną z pięciu nasadek (1–7 mm), aby uzyskać preferowany styl: 3-dniowy zarost lub efekt kilkudniowego zarostu. Wąska głowica goląca zapewnia maksymalny kontakt ze skórą nawet w trudnych obszarach, takich jak okolice ust. Wyczuwające nacisk ostrza Braun są automatycznie chowane, aby chronić skórę. Golarka Braun 300BT jest stworzona dla delikatnego golenia i uczucia jedwabistej gładkości.

 

Golarka Braun 300BT widok na głowicę golarki
ikona

Nadaje się do mycia. Bateria Ni-MH. Niemiecka konstrukcja

Golarka Braun 300BT nadaje się do mycia. Bezpieczne i łatwe czyszczenie pod wodą. Pełne naładowanie w 1 godzinę zapewnia 30 minut golenia. Szybkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno golenie. Ergonomiczna rączka umożliwia intuicyjne użycie. To wszystko sprawia, że golenie i stylizacja stają się czystą przyjemnością.

 

Golarka Braun 300BT widok na golarkę włożoną pod bieżącą wodę
Opis
Producent Braun
Typ golarki foliowa
Czas pracy bezprzewodowej 30 min.
Czas ładowania 1 h
Zasilanie Akumulator NiMH
Sposób golenia Na sucho i na mokro
Wodoodporność tak
Wskaźnik naładowania baterii tak
Blokada włączenia Brak danych
System golenia potrójny
Trymer Tak
Kolor Czarno-zielony
Ruchome ostrza Nie
Gwarancja 24 miesiące
To Top