Hamak brazylijski Spokey Czerwony · ORLEN VITAY

Hamak brazylijski Spokey Czerwony

Dostępne wkrótce
Hamak ogrodowy Spokey Ipanema Czerowny
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Hamak ogrodowy Spokey Ipanema Czerowny

ikona

Niezwykle wygodny i duży

Relaks na powietrzu? Nie ma lepszego sposobu niż odpoczynek w hamaku ogrodowym! Aby rozkoszować się maksymalnym komfortem, wystarczy rozłożyć się wygodnie, wziąć do ręki ulubioną książkę lub po prostu zamknąć oczy i naładować energię po ciężkim dniu. Ciesz się chwilą i korzystaj ze słonecznej pogody z hamakiem ogrodowym Spokey Ipanema. Zapewnia nie tylko wygodny relaks w ogrodzie czy na tarasie, ale także nadaje przestrzeni unikalnego charakteru.

 

Hamak ogrodowy Spokey Ipanema Czerowny widok z przybliżonej perspektywy na logo
ikona

Wykonany z naturalnych materiałów

Hamak ogrodowy Spokey Ipanema został wykonany z naturalnego materiału - ekologiczna bawełna jest niezwykle miękka w dotyku i zapewnia znakomitą przepuszczalność powietrza. Gruby materiał i odpowiednio mocne napięcie sznurków to pewność wyjątkowego komfortu i optymalnego podparcia ciała. Dzięki temu wytrzymuje maksymalne obciążenie wynoszące aż 120 kg. Ale to niejedyne zalety hamaka jednoosobowego Spokey Ipanema! Doskonale dopasowuje się do ciała jednocześnie jest bardzo stabilny.

 

Hamak ogrodowy Spokey Ipanema Czerowny - rozłożony
ikona

Relaks z pasją

Wymiary hamaka Spokey Ipanema (200 x 100 cm) umożliwiają swobodny i komfortowy odpoczynek. Wystarczy zamontować go np. na drzewie lub do belki na wysokości około 1,5 - 2 m. Z takim leżakiem wiszącym każda chwila relaksu wskakuje na najwyższy poziom!

 

Hamak ogrodowy Spokey Ipanema Czerowny - złożony
Opis
Producent PRD Spokey
Typ produktu TPP hamak ogrodowy
Przeznaczenie PRZ Do odpoczynku w ogrodzie
Wysokość WSK 200 cm
Szerokość SZK 100 cm
Kolor KLR czerwony
Gwarancja GWR 24 miesiące
Dodatkowe informacje DDI maksymalna waga użytkownika: 120 kg
To Top