Hulajnoga Spokey Snapp 120 mm GN · ORLEN VITAY

Hulajnoga Spokey Snapp 120 mm GN

Ocena:
84 % of 100
Dostępne wkrótce
SNAPP to hulajnoga zaprojektowana dla najmłodszych, dlatego została stworzona z myślą o szybkich przejazdach pełnych radości, z zachowaniem kompleksowego bezpieczeństwa.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Hulajnoga Snapp 120 mm

ikona

Wyjątkowa jakość, funkcjonalność

Hulajnoga dziecięca Spokey SNAPP: została stworzona z myślą o najmłodszych, dlatego zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy, została wyposażona w hamulec nożny, który pozwala na dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków, posiada taśmę, która ułatwia przenoszenie hulajnogi, gdy akurat się na niej nie poruszamy. SNAPP to hulajnoga zaprojektowana dla najmłodszych, dlatego została stworzona z myślą o szybkich przejazdach pełnych radości, z zachowaniem kompleksowego bezpieczeństwa! Wyjątkowy design, piękne kolory i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że nie można się z nią rozstać. 

 

Hulajnoga Snapp 120 mm przodem
ikona

Możesz ją mieć zawsze ze sobą!

SNAPP to idealny wybór dla dzieci i młodzieży także ze względu na łatwość transportowania!  Hulajnoga posiada specjalny pasek, który pozwala na komfortowe przenoszenie małego pojazdu w czasie spacerów lub krótkich przejażdżek. Jest składana, bardzo kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu bez problemu zmieści się w bagażniku, windzie czy autobusie.

 

Hulajnoga Snapp 120 mm zawartość zestawu
ikona

Bezpieczeństwo i komfort jazdy

Jeszcze więcej radości z bezpiecznych przejażdżek? To możliwe! SNAPP to hulajnoga dziecięca, która posiada mnóstwo udogodnień! Została wykonana ze stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ważnym elementem jest regulowana kolumna kierownicy, która umożliwia dostosowanie wysokości do wzrostu użytkownika. Duży, antypoślizgowy podest zapewnia komfort użytkowania, a możliwość składania to przede wszystkim wygodny transport i łatwe przechowywanie hulajnogi. 

 

Hulajnoga Snapp 120 mm pod skosem
Opis
Producent PR Spokey
Funkcja FN Rekreacyjna
Sterowanie SE Nie dotyczy
Zasilanie ZS Nie dotyczy
Bateria BT Nie dotyczy
Waga WG 2,4 kg
Gwarancja GW 24 miesiące
Typ hulajnoga
To Top