Kamera Ezviz C1C-B · ORLEN VITAY

Kamera Ezviz C1C-B

Czasowo niedostępne
Kamera IP EZVIZ C1C-B. C1C-B Inteligentna kamera domowa. Zapewnij pełną ochronę domu. IP EZVIZ C1C-B to kompaktowa kamera Wi-Fi firmy EZVIZ, która rejestruje ważne chwile, chroni Twoją rodzinę i informuje o tym, co dzieje się w domu, gdy jesteś daleko
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kamera IP EZVIZ C1C-B

ikona

C1C-B Inteligentna kamera domowa

Zapewnij pełną ochronę domu. IP EZVIZ C1C-B to kompaktowa kamera Wi-Fi firmy EZVIZ, która rejestruje ważne chwile, chroni Twoją rodzinę i informuje o tym, co dzieje się w domu, gdy jesteś daleko. Kamera jest na tyle mała, że można ją umieścić w dowolnym miejscu, a jej nieskomplikowany system instalacji umożliwia łatwą konfigurację, co gwarantuje maksymalną wydajność.

 

Kamera IP EZVIZ C1C-B przód
ikona

Zawsze wyraźnie

Kamera IP EZVIZ C1C-B sprawdza się fenomenalnie, niezależnie od zmian natężenia oświetlenia w ciągu dnia. Wbudowane zaawansowane diody na podczerwień zapewniają 12 m zasięg kamery w nocy, w trybie full-HD, dzięki czemu możliwe jest rejestrowanie obrazu przy niewiarygodnie skąpym oświetleniu bez korzystania z doświetlenia.

 

Kamera IP EZVIZ C1C-B w domowej scenerii po skosie
ikona

Zawsze wiadomo, co się dzieje

Nie trzeba już godzinami przeglądać całego zarejestrowanego materiału nasze urządzenie się tym zajmie. Niezwykle pomocna aplikacja EZVIZ. Wykrycie przez kamerę IP EZVIZ C1C-B podejrzanej aktywności spowoduje wysłanie automatycznych alertów.

 

Kamera IP EZVIZ C1C-B umieszczona na ścianie
ikona

Alerty audio przyjazne dla użytkownika

Kamera IP EZVIZ C1C-B obsługuje trzy tryby informowania o wykryciu ruchu przy użyciu alertów audio: wyciszenie, krótki sygnał dźwiękowy i syrena alarmowa. Chcesz słyszeć gości, będąc w innym pomieszczeniu? Po wybraniu trybu syreny emitowany będzie głośny sygnał alarmowy.

 

Kamera IP EZVIZ C1C-B ustawiona w domowej scenerii
Opis
Producent PRD EZVIZ
Typ TP Wewnętrzna
Rozdzielczość RDZ 1080p
Sensor SNS CMOS
Kąt widzenia KTW 2,8 mm; kąt widzenia: 108° (po przekątnej), 91° (poziomo), 50° (pionowo)
Czujnik ruchu CZR tak
Zasięg czujnika ruchu ZCR 12 m
Zoom cyfrowy ZMC 8x
WiFi WF tak
Mikrofon MKR tak
Widoczność w nocy WNN Tak
Kompresja wideo KPW H.265
Obsługiwane karty pamięci OKP microSD
Kolor KLR biały
Wymiary WMR 63 × 63 × 103 mm
Waga WG 83 g
Zasilanie ZSL Zasilacz sieciowy 5 V DC / 1 A
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top