Kamera Ezviz H8C 2MP 1080p

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kamera Ezviz H8c 1080p

ikona

Inteligentne rozwiązanie, zapewniające ochronę w polu widzenia 360 stopni

Dzięki zastosowaniu kluczowych rozwiązań technologicznych z wielokrotnie nagradzanej serii obrotowo-uchylnych kamer EZVIZ, model H8c oferuje szereg funkcji w kompaktowej obudowie i zapewnia ochronę inteligentnego domu. Kamera została obdarzona zaufaniem użytkowników ponieważ jest niezawodna w każdych warunkach pogodowych i działa stabilnie przy wykorzystaniu domowego dostępu do Internetu. Obecna kamera nie obejmuje całej przestrzeni? Nie masz pewności, czy ogromna inwestycja w postaci zabezpieczenia, składającego się z wielu kamer jest dla Ciebie odpowiednia? Kamera Ezviz H8c 1080p redukuje obszar martwych punktów dzięki zastosowaniu silnika, co umożliwia monitoring tam, gdzie jest to konieczne. Kamera oferuje wyraźny obraz w rozdzielczości 1080p. Zastosowanie jednej, przystępnej cenowo kamery H8c umożliwia uzyskanie większego obrazu monitoringu jak i drobnych detali. Możesz zabezpieczyć nagrane filmy na lokalnej karcie microSD o pojemności do 512 GB lub skorzystać z subskrypcji EZVIZ CloudPlay, aby uzyskać zaszyfrowaną pamięć masową w chmurze.

Kamera Ezviz H8c 1080p zamontowana na słupie na tle ogrodu
ikona

Wykrywanie i śledzenie kluczowych momentów

Kamera Ezviz H8c 1080p odróżnia ludzi od zwierząt lub innych ruchomych obiektów. Po wykryciu aktywności człowieka kamera rozpocznie śledzenie celu, obracając się automatycznie, aby za nim podążać. Nic nie umknie Twojej uwadze. Kamera zapewnia dodatkową ochronę dzięki funkcjom obrony aktywnej. Po wykryciu intruzów kamera uruchamia głośną syrenę i dwa oślepiające reflektory (Reflektory nie migają po włączeniu trybu nocnego z obrazem kolorowym), aby dać niechcianym gościom do zrozumienia, że zostali dostrzeżeni.

Kamera Ezviz H8c 1080p kadr z kamery z bawiącym się dzieckiem i psem
ikona

Praktyczne trzy tryby nocne zaspokoją wszelkie potrzeby

Kamera H8c zapewnia, że nikt nie zakradnie się niepostrzeżenie pod osłoną nocy. Umożliwia uzyskanie wystarczająco dobrego podglądu, aby wiedzieć, co dzieje się wokół Twojego domu. Włącz w nocy dwa wbudowane reflektory, aby uzyskać żywy kolorowy obraz z dodatkowym doświetleniem i lepszą ochronę Twojego domu. Jeśli nie chcesz, aby reflektory zakłócały spokój Twoim sąsiadom skorzystaj z aplikacji EZVIZ, aby włączyć tryb nocny na podczerwień. Pozwól kamerze wybrać odpowiedni tryb. W trybie inteligentnym kamera Ezviz H8c 1080p automatycznie uruchomi reflektory i oświetli obszar przy wykryciu aktywności człowieka.

Kamera Ezviz H8c 1080p tryb nocny w kolorze i z obrazem monochromatycznym
ikona

Wytrzymała konstrukcja do codziennego zastosowania

Firma EZVIZ zaprojektowała kamerę H8c, aby zapewnić każdej rodzinie łatwą, długotrwałą i bezproblemową ochronę. Odporna na warunki atmosferyczne obudowa wytrzyma nawet w trudnych warunkach. Kamera Ezviz H8c 1080p ułatwia proces konfiguracji. Płytkę montażową można odłączyć od obudowy kamery w celu uprzedniej instalacji, co eliminuję potrzebę przytrzymywania całej kamery podczas dobierania najlepszego miejsca montażu. Kamera H8c jest wystarczająco kompaktowa, aby można ją było zamocować na okapach dachu lub ścianach zewnętrznych. Dodatkowo jest wyposażona w dwie wydajne anteny zapewniające stabilne i silne połączenie sieciowe.

Kamera Ezviz H8c 1080p podczas padającego desczu
Opis
Producent PRD EZVIZ
Typ TP Zewnętrzna
Rozdzielczość RDZ 1920 x 1080
Sensor SNS 1/2,7 cala ze skanowaniem progresywnym CMOS
Kąt widzenia KTW 46 ° w pionie, 89 ° w poziomie
Czujnik ruchu CZR tak
Zoom cyfrowy ZMC brak
WiFi WF tak
Mikrofon MKR tak
Widoczność w nocy WNN Tak
Kompresja wideo KPW H.265/H.264
Obsługiwane karty pamięci OKP microSD
Kolor KLR biały
Wymiary WMR 100.05 × 129.19 × 149.75 mm
Waga WG 420 g
Zasilanie ZSL 12 V DC / 1 A
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top