Kask Ninebot by Segway Pomarańczowy L

Czasowo niedostępne
Kask dla dorosłych Segway Ninebot Pomarańczowy L. Kask dla dorosłych Segway Ninebot to świetny sposób na pozostanie nie tylko bezpiecznym, ale i stylowym! Kask jest w kolorze pomarańczowym. Kask dla dorosłych Segway Ninebot jest lekki (390 gram). Idealny obwód głowy dla kasku to około 54-60 cm.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kask dla dorosłych Segway Ninebot Pomarańczowy L

ikona

Jedź bezpiecznie!

Kask dla dorosłych Segway Ninebot to świetny sposób na pozostanie nie tylko bezpiecznym, ale i stylowym! Kask jest w kolorze pomarańczowym.

 

Kask Segway Ninebot zakładany przez mężczyznę
ikona

Lekki i stylowy

Kask dla dorosłych Segway Ninebot jest lekki (390 gram). Idealny obwód głowy dla kasku to około 54-60 cm.

 

Kask Segway Ninebot z przodu
ikona

Oddychający design

Kask dla dorosłych Segway Ninebot został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort dzięki otworom wentylacyjnym i odprowadzaniu ciepła.

 

Kask Segway Ninebot z góry
ikona

Idealne dopasowanie dzięki regulowanemu pokrętłu

Paski są umiejscowione za uszami i zapinane pod brodą. Utrzymują kask Segway Ninebot na miejscu i zapobiegają ześlizgiwaniu się, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu.

 

Kask Segway Ninebot z boku
ikona

Wielowarstwowa konstrukcja

Górna warstwa skorupy kasku służy do ochrony przed urazami głowy. Druga warstwa kasku dla dorosłych Segway Ninebot składa się z materiału absorbującego wstrząsy, który pochłania siłę uderzenia.

 

Kask Segway Ninebot - wnętrze kasku
Opis
Producent PR Segway
Rodzaj RO Kask
Kolor KO pomarańczowy
Wymiary WM obwód głowy 54-60 cm
Waga WG 390 g
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top