Kino domowe Pioneer HTP-076D- B DAB+ czarne

Czasowo niedostępne
Kino domowe Pioneer HTP-076D- B DAB+. Upmixing Dolby Atmos / Dolby Surround. Kino domowe Pioneer HTP-076D- B DAB+ jest kompatybilny z konfiguracją 3.1.2-kanałową najnowszej platformy dźwięku kinowego, Dolby Atmos.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kino domowe Pioneer HTP-076D- B DAB+

ikona

Upmixing Dolby Atmos / Dolby Surround

Kino domowe Pioneer HTP-076D- B DAB+ jest kompatybilny z konfiguracją 3.1.2-kanałową najnowszej platformy dźwięku kinowego, Dolby Atmos. Możesz odtwarzać dźwięk obiektowy w płynnych, zakrzywionych ruchach lub realistyczną trójwymiarową wersję przez górne głośniki. Inne kodeki audio, takie jak PCM i DSD, można miksować z Dolby Surround, aby cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 3D.

Kino domowe Pioneer HTP-076D zestaw
ikona

DTS:X/DTS Neural:X Upmixing

DTS: X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który wykorzystuje dźwięk obiektowy, aby zapewnić nowe, wciągające i interaktywne wrażenia dźwiękowe. Ponieważ DTS: X może automatycznie dostosować dźwięk do istniejących kanałów i systemu głośników, nie jest wymagany żaden specjalny układ głośników. Doświadcz imponującego pejzażu dźwiękowego z niesamowicie bogatym i naturalnym dźwiękiem dzięki kinu domowego Pioneer HTP-076D- B DAB+. Inne kodeki audio, takie jak PCM i DSD, można miksować z DTS Neural: X, aby cieszyć się dźwiękiem

Kino domowe Pioneer HTP-076D przód
ikona

Optymalizator dzwięku

Podczas korzystania z głośników kina domowego Pioneer HTP-076D- B DAB+ z obsługą Dolby Atmos, dźwięk o wysokim kierunku z urządzenia dochodzi z sufitu, podczas gdy dźwięk o niskim kierunku uderza bezpośrednio w uszy. Różne ścieżki powodują przesunięcie fazowe, dzięki czemu dźwięk jest niewygodny. Optymalizator refleksów z technologią kontroli fazy dostosowuje to przesunięcie i poprawia lokalizację obrazu dźwiękowego, porównując częstotliwości z częstotliwościami głośników podłogowych, tworząc w ten sposób idealne środowisko odtwarzania.

Kino domowe Pioneer HTP-076D tył
Opis
Moc 5 x 150 W
Korektor dźwięku Tak
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 1
Liczba złączy optycznych 1
Liczba kolumn 4
Gwarancja 24 miesiące
To Top