Koc piknikowy Spokey niebieski · ORLEN VITAY

Koc piknikowy Spokey niebieski

Dostępne wkrótce
Koc piknikowy Spokey Picnic Amber Niebieski. Koc piknikowy PICNIC AMBER to obowiązkowy element wyposażenia każdego plażowicza i fana pikników. Z nim każda chwila relaksu będzie niesamowicie komfortowa. Cechuje go unikatowy design morski, który przyciąga spojrzenie i doskonale prezentuje się na plaży i trawie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Koc piknikowy Spokey Picnic Amber Niebieski

ikona

Bardzo miękki i niesamowicie przyjemny w dotyku

Koc piknikowy PICNIC AMBER to obowiązkowy element wyposażenia każdego plażowicza i fana pikników. Z nim każda chwila relaksu będzie niesamowicie komfortowa. Cechuje go unikatowy design morski, który przyciąga spojrzenie i doskonale prezentuje się na plaży i trawie. Koc plażowy Spokey PICNIC AMBER to niezbędnik, który umili każdą chwilę spędzoną na powietrzu, gdyż jest duży (150 x 180 cm), lekki (waży zaledwie 770 g), niewielki po złożeniu (40 x 23 x 9 cm), a do tego jest przyjemny w dotyku i znakomicie izoluje od podłoża!

 

Koc piknikowy Spokey Picnic Amber niebieski z przybliżona perspektywą na część koca
ikona

Niezastąpiony element idealnego odpoczynku

Koc piknikowy Spokey PICNIC AMBER pozwala spędzić czas wolny nad wodą lub na zielonej polanie bez konieczności leżenia na piasku lub trawie. Z nim będziesz cieszyć się wakacyjną beztroską przez cały sezon. Rozmiar koca piknikowego (150 x 180 cm) pozwala na wygodne plażowanie z rodziną lub przyjaciółmi. Po złożeniu zamienia się w niewielką kostkę (o wymiarach: 40 x 23 x 9 cm), którą będziesz mieć zawsze przy sobie. Co więcej, jest wyposażony w długi, odpinany pasek z regulacją długości, który umożliwia noszenie go na ramieniu i zapewnia wygodne transportowanie.

 

Koc piknikowy Spokey Picnic Amber niebieski z przybliżona perspektywą na część koca
ikona

Relaks z pasją

Koc piknikowy Spokey PICNIC AMBER powstał z myślą o najbardziej komfortowych chwilach relaksu. Polarowy materiał jego wierzchniej warstwy sprawia, że jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Jednak tym, co decyduje o jego praktyczności jest podbicie z 2 mm pianki PE, które razem z folią aluminiową stanowi doskonałą izolację od podłoża, dzięki czemu nie odczuwamy nierówności i twardych powierzchni w trakcie leżenia! Co więcej, to także idealne zabezpieczenie przed wodą - spodnia warstwa koca stanowi barierę dla wilgoci i izolację termiczną!

 

Koc piknikowy Spokey Picnic Amber niebieski z przybliżona perspektywą na część koca
Opis
Producent PRD Spokey
Typ produktu TPP koc piknikowy
Przeznaczenie PRZ koc na pikniki lub plaże
Wysokość WSK 180 cm
Szerokość SZK 150 cm
Kolor KLR Niebieski
Waga WG 770 g
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top