Konsola Microsoft Xbox Series X + Forza5 + EA Sports FC24

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Konsola Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24 4K

ikona

Nowa era The World’s Game Na Twojej konsoli Xbox Series X!

Gra Electronic Arts FC 24 to nowa era The World’s Game: ponad 19 000 zawodników, 700 zespołów i 30 lig – w pełni licencjonowanych – grających w jednym zespole w tym najbardziej realistycznym piłkarskim doświadczeniu w historii na Playstation. EA SPORTS FC 24 to kolejny rozdział przyszłości futbolu pełnego innowacji, który jest już dostępny w zestawie z konsolą Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24!

Konsola Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24 widok od frontu na opakowanie z grą
ikona

Niezapomniana przygoda

Rozpocznij przygodę życia z konsolą Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24. Poznaj Xbox Series X — najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w historii. Zagraj w tysiące tytułów z czterech generacji konsol — wszystkie wyglądają i działają najlepiej na Xbox Series X. Odkryj nowe, atrakcyjne światy, korzystając z 12 teraflopów czystej graficznej mocy obliczeniowej, śledzenia promieni DirectX, niestandardowego dysku SSD i rozgrywki w jakości 4K.

Konsola Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24 widok od frontu na tle kadru z gry
ikona

Więcej grania, mniej czekania

Wykorzystaj w pełni każdą minutę gry z konsolą Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24 dzięki funkcji Quick Resume, ładowaniu niemal z prędkością światła i rozgrywce nawet w 120 klatkach na sekundę — wszystko to obsługuje technologia Xbox Velocity Architecture. Graj w gry z czterech generacji konsol Xbox dzięki setkom zoptymalizowanych tytułów, które wyglądają lepiej i zapewniają większy komfort gry niż kiedykolwiek wcześniej.

Konsola Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24 widok od góry po skosie
ikona

Wygrana

Bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i inne materiały za pomocą przycisku Udostępnij. Konsola Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24 posiada technologię Xbox Wireless i Bluetooth® do bezprzewodowej gry na konsolach, komputerach, telefonach komórkowych i tabletach. Do konsoli Microsoft Xbox Series X pasuje dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy ze standardowym 3,5-milimetrowym złączem stereo. Trzymaj cel na muszce dzięki nowemu, hybrydowemu padowi kierunkowemu i teksturze na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy.

Konsola Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24 widok po skosie na tle grafiki z postaciami z gier
ikona

Twoja najlepsza przygoda z Horizon czeka

Zwiedzaj otwarty świat tętniących życiem, nieustannie zmieniających się krajobrazów Meksyku w najwspanialszych samochodach świata. Wspiera Cię w tym 12 teraflopów czystej mocy obliczeniowej układów graficznych, ray tracing DirectX, niestandardowy dysk SSD i rozgrywki w jakości 4K na konsoli Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24. Rozszerzenie Forza Horizon 5: Hot Wheels pozwala wszystkim śmiałkom ścigać się w oszałamiająco widowiskowym, ekscytującym Horizon Hot Wheels Park w chmurach nad Meksykiem. Ścigaj się 10 nowymi, niesamowitymi samochodami na najszybszych i najbardziej ekstremalnych trasach, jakie kiedykolwiek wymyślono.

Konsola Microsoft Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition + FC 24 grafika przedstawiająca kadr z gry Forza Horizon 5
Opis
Producent PRD Microsoft
Typ konsoli Xbox
Model MDL Series X
Typ kontrolera w zestawie TPK Pad bezprzewodowy Microsoft Xbox Series
Pojemność dysku 1 TB
Pamięć RAM 16 GB
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Port USB 3 szt.
HDMI Tak
Obsługiwane nośniki optyczne ONO BluRay
Gra w zestawie Forza Horizon 5 Premium Edition, FC 24
Wysokość 30,1 cm
Szerokość 15,1 cm
Głębokość 15,1 cm
Waga WG 4,45 kg
Zawartość zestawu ZZW pad bezprzewodowy Microsoft Xbox Series, kabel zasilający, kabel HDMI, gra Forza Horizon 5 Premium Edition, gra FC 24
Gwarancja GW 24 miesięcy
To Top