Konsola Microsoft Xbox Series X + Sports FC24

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Konsola Microsoft Xbox Series X + FC 24 1TB

ikona

Nowa era The World’s Game na Twojej konsoli Xbox Series X!

Gra Electronic Arts FC 24 to nowa era The World’s Game: ponad 19 000 zawodników, 700 zespołów i 30 lig – w pełni licencjonowanych – grających w jednym zespole w tym najbardziej realistycznym piłkarskim doświadczeniu w historii na Playstation. EA SPORTS FC 24 to kolejny rozdział przyszłości futbolu pełnego innowacji, który jest już dostępny w zestawie z konsolą Microsoft Xbox Series X + FC 24!

Konsola Microsoft Xbox Series X + FC 24 widok od frontu na opakowanie z grą
ikona

Najszybsza i najpotężniejsza konsola Xbox w historii

12 teraflopów mocy obliczeniowej umieszczonej w systemie w układzie scalonym (SOC) w konsoli Microsoft Xbox Series X + FC 24 współpracuje z architekturami AMD Zen 2 i RDNA 2, tworząc światy, które wręcz wymagają bliższego przyjrzenia się. Wyposażony w architektury AMD Zen 2 i RDNA 2, ray tracing DirectX zapewnia realistyczne oświetlenie, cienie i dokładne odwzorowanie odbić świetlnych, tworząc dynamiczne, żywe światy. Ponadto gry stworzone przy użyciu zestawu deweloperskiego Xbox Series X|S oferują znacznie skrócony czas ładowania i zapewniają oszałamiającą grafikę przy nawet 120 klatkach na sekundę.

Konsola Microsoft Xbox Series X + FC 24 grafika przedstawiająca kadr z gry
ikona

Uwaga, jesteś otoczony!

Dźwięk przestrzenny 3D to kolejna ewolucja w technologii audio, wykorzystująca zaawansowane algorytmy do tworzenia wciągających, realistycznych światów, które umieszczają użytkownika w centrum doznań za pomocą konsoli Microsoft Xbox Series X + FC 24. Ponadto Xbox Series X|S to pierwsze konsole do gier obsługujące technologie Dolby Vision i Dolby Atmos, które wzbogacają rozgrywkę o pełnowymiarowy obraz i wciągający dźwięk. Z całą pewnością takich wrażeń nie zapomnisz nigdy...

Konsola Microsoft Xbox Series X + FC 24 widok od frontu
ikona

Rozgrywka w jakości 4K

Konsola Microsoft Xbox Series X + FC 24 zapewnia sensacyjnie płynną animację do 120 klatek na sekundę z atrakcyjnymi wizualnie efektami HDR. Dzięki temu postacie są ostrzejsze, światy jaśniejsze, a niewidoczne dotąd szczegóły wyłaniają się z mroku dzięki realistycznej rozdzielczości 4K. Zanurz się w wirtualny świat już dziś!

Konsola Microsoft Xbox Series X + FC 24 widok po skosie w prawo
ikona

Zaprojektowana z myślą o szybkości z doskonałym padem

Krótsze czasy ładowania. Jeśli coś pijesz w przerwie, rób to szybko. Gry ładują się znacznie szybciej dzięki dedykowanemu dyskowi SSD w konsoli Microsoft Xbox Series X + FC 24. Dzięki funkcji szybkiego wznawiania możesz płynnie przełączać się między wieloma grami i kontynuować rozgrywkę dokładnie w tym miejscu, gdzie została przerwana. Nowy kontroler bezprzewodowy Xbox charakteryzuje elegancki wygląd, wysoki komfort użytkowania i możliwości udostępniania treści w ulubiony sposób. A dzięki teksturowanym przyciskom spustu i bumperom nie wypuścisz kontrolera z rąk!

Konsola Microsoft Xbox Series X + FC 24 widok na kontroler od frontu
Opis
Producent PRD Microsoft
Typ konsoli Xbox
Model MDL Series X
Typ kontrolera w zestawie TPK Pad bezprzewodowy Microsoft Xbox Series
Pojemność dysku 1 TB
Pamięć RAM 16 GB
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Port USB 3 szt.
HDMI Tak
Obsługiwane nośniki optyczne ONO BluRay
Gra w zestawie FC 24
Wysokość 30,1 cm
Szerokość 15,1 cm
Głębokość 15,1 cm
Waga WG 4,45 kg
Zawartość zestawu ZZW pad bezprzewodowy Microsoft Xbox Series, kabel zasilający, kabel hdmi, gra FC 24
Gwarancja GW 24 miesięcy
To Top