Kuchenka mikrofalowa Severin MW7756 · ORLEN VITAY

Kuchenka mikrofalowa Severin MW7756

W magazynie Wysyłamy w 24h
639,00 zł lub 127 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7756 900W Czarno-srebrna. Idealny wybór dla zabieganych osób. Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7756 900W Czarno-srebrna

ikona

Idealny wybór dla zabieganych osób

Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.

Największą zaletą stosowania mikrofalówek jest szybkość przygotowania posiłków, co przekłada się wprost na oszczędność czasu i energii. Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7756 może być stosowana do gotowania, duszenia i pieczenia potraw, a także do rozmrażania. Właściwie każda żywność nadaje się do obróbki w mikrofalówce. Przygotowane w niej dania mają właściwą konsystencję bez zbrylania i zlepiania.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7756 900W Czarno-srebrna widok od prawej strony na przód od prawej strony
ikona

Atrakcyjny design

Kuchenkę mikrofalową SEVERIN MW 7756 charakteryzuje wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów, co gwarantuje trwałość i bezpieczną eksploatację urządzeń. Obudowy mikrofalówek SEVERIN wykonane są ze stali nierdzewnej lub pokryte lakierem odpornym na wysokie temperatury. Dzięki temu urządzenie zachowa atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7756 900W Czarno-srebrna zblizene na panel sterowania
ikona

Funkcjonalność w każdym calu

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7756 o mocy 900W wyposażona została w funkcję EasySelect zapewniającą łatwą i intuicyjną obsługę dzięki przejrzystemu układowi panelu sterującego oraz funkcję LEDTouch - nowoczesny ekran dotykowy LED z funkcją szybkiego wyboru. Posiada także 8 automatycznych programów gotowania dostosowanych do różnych rodzajów produktów.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7756 900W Czarno-srebrna widok na wnętrze
Opis
Producent SEVERIN
Moc 900 W
Rodzaj Kuchenka mikrofalowa
Pojemność całkowita 25l
Wyświetlacz Tak
Grill Nie
Panel sterowania Elektroniczny; Pokrętło
Wysokość 280 mm
Szerokość 485 mm
Głębokość 425 mm
Waga 13,6 kg
Kolor czarno-srebrny
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe Włączanie/wyłączanie dźwięków przyciskw
To Top