Kuchnia Beko FSE52320DXD

Czasowo niedostępne
Kuchenka gazowo-elektryczna Beko FSE52320DXD Czarno-srebrna. Wydajne palniki gazowe Specjalnie zaprojektowana konstrukcja palników pozwoliła na znaczne zwiększenie wydajności kuchenki gazowo-elektrycznej Beko FSE52320DXD. Dzięki temu zaoszczędzisz do 35% czasu i do 17% zużytego gazu podczas gotowania ulubionych potraw. Zapalarka zintegrowana z pokrętłami umożliwia łatwe i wygodne zapalanie palników.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kuchenka gazowo-elektryczna Beko FSE52320DXD Czarno-srebrna

ikona

Wydajne palniki gazowe

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja palników pozwoliła na znaczne zwiększenie wydajności kuchenki gazowo-elektrycznej Beko FSE52320DXD. Dzięki temu zaoszczędzisz do 35% czasu i do 17% zużytego gazu podczas gotowania ulubionych potraw. Zapalarka zintegrowana z pokrętłami umożliwia łatwe i wygodne zapalanie palników.

Kuchnia gazowo-elektryczna Beko FSE52320DXD czarno-srebrna zbliżenie na palnik od góry
ikona

Drzwi z pełnego szkła

Drzwi kuchenki gazowo-elektrycznej Beko FSE52320DXD zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz wykonane są z pełnego szkła i pozbawione śrub oraz załamań, co ułatwia czyszczenie. W niektórych modelach możliwe jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu dokładniejszego umycia.

Kuchnia gazowo-elektryczna Beko FSE52320DXD czarno-srebrna wizualizacja łatwości czyszczenia drzwi piekarnika
ikona

Funkcja Grill

Funkcja ta jest idealna do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. Mięsa i ryby dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill nie tracą wartości odżywczych i nie wysychają. Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy. Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki oraz termoobiegu możliwe jest szybsze pieczenie! Kuchenka gazowo-elektryczna Beko FSE52320DXD to urządzenie idealne do przygotowywania na przykład ciastek!

Kuchnia gazowo-elektryczna Beko FSE52320DXD czarno-srebrny widok przode na otwarty piekarnik
ikona

Intuicyjny wyświetlacz semi-sensorowy

Intuicyjny wyświetlacz i ergonomiczne pokrętła pozwalają na łatwe zarządzanie kuchenką gazowo-elektryczną Beko FSE52320DXD. Dzięki nim szybko wybierzemy potrzebną funkcję. Dodatkowo wyświetlacz idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu.

Kuchnia gazowo-elektryczna Beko FSE52320DXD czarno-srebrny zbliżenie na wyświetlacz
Opis
Producent Beko
Klasa energetyczna A
Rodzaj płyty grzewczej Gazowa
Termoobieg Tak
Rodzaj piekarnika Elektryczny
Rodzaj obsługiwanego gazu G20, 20 mbar (NG),Gz 350-13 Mbar;G30,37 mbar (LPG)
Liczba funkcji 6
Czyszczenie piekarnika Nie
Zapalarka gazu Tak
Liczba pól grzewczych 4
Programator Mechaniczny
Napięcie zasilania [V] 220-240
Wysokość 85 cm
Szerokość 50 cm
Głębokość 60 cm
Gwarancja 24 miesiące
To Top