Lexon Flip Premium Budzik dwustronny niebieski/blue LR152B

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Budzik Lexon Flip Premium niebieski

ikona

Budzik z dwustronnym charakterem

Budzik Lexon Flip Premium zaskakuje swoim dwustronnym charakterem, który pozwala na aktywowanie lub dezaktywowanie alarmu w prosty sposób. Budzik został wykonany z trwałych materiałów, takich jak tworzywo ABS, aluminium oraz poliwęglan. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia długotrwałą użytkowość.

Budzik Lexon Flip Premium budzik na czarnym stoliku obok łóżka
ikona

Intuicyjne sterowanie panelu dotykowego

Jedna strona budzika Lexon Flip Premium została oznaczona jako ON, a druga jako OFF, co pozwala na intuicyjne sterowanie przy pomocy panelu dotykowego. Dodatkowo, budzik wyposażony jest w funkcję drzemki oraz regulowaną jasność ekranu VA LCD. Istnieje także możliwość zablokowania ekranu na czas transportu urządzenia, co czyni go jeszcze bardziej praktycznym.

Budzik Lexon Flip Premium znajdujący się na szafce obok łóżka
ikona

Kieszonkowy towarzysz w podróży

Budzik Flip Premium ma kompaktowe wymiary, co sprawia, że doskonale pasuje do nowoczesnych sypialni. Jest też praktycznym towarzyszem podczas podróży. Co więcej, czas ładowania budzika Lexon Flip Premium to zaledwie około 3 godziny, co pozwala na 3 miesiące jego działania. W zestawie znajduje się kabel USB-C.

Budzik Lexon Flip Premium budzik na blacie
Opis
Producent Lexon
Radio Nie
Alarm Tak
Podtrzymywanie pamięci Nie
Wyświetlacz WY Tak
Funkcje dodatkowe FD funkcja drzemki
Wymiary WM 104 x 65 x 26 mm
Waga WG 170 g
Kolor KO Niebieski
Gwarancja 12 miesięcy
Informacje dodatkowe Materiał: ABS, Aluminium, Poliwęglan
To Top