Lexon Powersound Powerbank indukcyjny 5000 mAh z głośnikiem bluetooth czarny/black LA128N

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Powerbnak indukcyjny z głośnikiem Lexon LA128N 5000 mAh

ikona

Zachwycający design

Powerbnak indukcyjny z głośnikiem Lexon LA128N 5000 mAh to całkowicie bezprzewodowe innowacyjne urządzenie. Bez konieczności używania kabli czy złączy, jest to rewolucyjne urządzenie 2 w 1, które łączy wygodę power banku zdolnego do ładowania wszystkich smartfonów lub słuchawek obsługujących standard Qi, z praktycznym dodatkiem w postaci przenośnego głośnika.

Powerbnak indukcyjny z głośnikiem Lexon LA128N 5000 mAh słuchawki leżące na powerbanku
ikona

Łatwość ładowania

Ten powerbnak indukcyjny z głośnikiem Lexon LA128N 5000 mAh obsługuje technologię Qi, która umożliwia wyłącznie bezprzewodowe ładowanie. Nie posiada kabli ani portów i może być w pełni naładowany w ciągu 6 godzin poprzez umieszczenie go na dowolnej bezprzewodowej stacji ładowania. PowerSound jest również wyposażony w diodę LED, która wskazuje prawidłowe ułożenie podczas ładowania zarówno samego urządzenia, jak i innego urządzenia.

Powerbnak indukcyjny z głośnikiem Lexon LA128N 5000 mAh na ładowarce indukcyjnej
ikona

Dźwięk 360

Odtwarzaj ulubioną muzykę do woli dzięki 20-godzinnej wytrzymałości powerbanka indukcyjnego z głosnikiem Lexon LA128N 5000 mAh. Ciesz się zanurzającym dźwiękiem o doskonałej jakości dzięki wbudowanemu głośnikowi Bluetooth® o mocy 3W, który można również połączyć za pomocą technologii TWS (True Wireless Stereo).

Powerbnak indukcyjny z głośnikiem Lexon LA128N 5000 mAh telefon leżący na powerbanku
ikona

Pełna swoboda

Łatwy w transporcie powerbank indukcyjny z głośnikiem Lexon LA128N 5000 mAh ma gładki design wykonany z trwałej skóry syntetycznej, co czyni go wygodnym i przenośnym. Teraz możesz bezprzewodowo ładować telefon i cieszyć się muzyką w podróży.

Powerbnak indukcyjny z głośnikiem Lexon LA128N 5000 mAh trzymany w dłoni razem z telefonem
Opis
Producent PR Lexon
Rodzaj PowerBank
Złącza [Rodzaj złącza - ilość] USB - 1 szt.
Liczba zasilanych urządzeń 1
Napięcie wyjściowe [V] 5V
Szybkie ładowanie Nie
Kolor KO Czarny
Wysokość WS 7,7 cm
Szerokość SZ 2,4 cm
Głębokość GŁ 14.2 cm
Waga WG 0.26 kg
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Wbudowany głośnik
To Top