Odświeżacz Klimatyzacji i Nawiewów Moje auto Clean Air Arctic 150ml

W magazynie
18,90 zł lub 3 579 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Odświeżacz klimatyzacji i nawiewów to skuteczny preparat do dezynfekcji nawiewów i systemów klimatyzacji w pojazdach. Usuwa nieprzyjemne zapachy spowodowane zaleganiem zanieczyszczeń i wilgocią zapewniając świeżość w pojeździe.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odświeżacz Klimatyzacji i Nawiewów Moje auto Clean Air Arctic 150ml

ikona

WYJĄTKOWA ŚWIEŻOŚĆ W TWOIM AUCIE

Odświeżacz klimatyzacji i nawiewów to skuteczny preparat do dezynfekcji nawiewów i systemów klimatyzacji w pojazdach. Usuwa nieprzyjemne zapachy spowodowane zaleganiem zanieczyszczeń i wilgocią zapewniając świeżość w pojeździe. Eliminuje bakterie i grzyby. Odświeża wnętrze samochodu. Substancje zawarte w preparacie działają skutecznie już po 15 minutach. Zalety: • Szybko czyści i dezynfekuje układ klimatyzacji • Zabija bakterie i grzyby • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy • Nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi • Efekt już po 15 minutach Sposób użycia: • Włącz nawiew w samochodzie na ¾ maksymalnego nadmuchu – pamiętaj przy tym aby klimatyzacja była wyłączona • Zamknij szczelnie okna i ustaw siedzenia w pozycji pionowej • Ustaw preparat za przednim siedzeniami • Po zakończonym zabiegu wywietrz samochodu Preparat do odgrzybiania klimatyzacji Moje Auto CleanAir, posiada Pozwolenie Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych Produktów Leczniczych i Produktów Biobójczych 6619/16. Potwierdza to jego skuteczność w odgrzybianiu klimatyzacji samochodowej. Marka Moje Auto jako marka kosmetyków i chemii samochodowej wkroczyła na rynek polski w 2004 roku. W 2013 roku zyskała uznanie w środowisku sportów motorowych, dzięki której do dzisiaj jej Ambasadorem jest Kajetan Kajetanowicz. Jakość oferty produktowej jest stale potwierdzana w badaniach konsumenckich oraz testach produktowych w najbardziej poczytnych pismach branżowych w Polsce.

Odświeżacz Klimatyzacji i Nawiewów Moje auto Clean Air Arctic 150ml
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Eliminuje bakterie i grzyby
Właściwości Czyści w 15 minut
Właściwości Neutalizuje nieprzyjemne zapachy
To Top