Skoncentrowany Odświeżacz Powietrza Moje Auto Wanilia atomizer 500ml

W magazynie
24,99 zł lub 4 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Odkryj zmysłową przyjemność z naszym Skoncentrowanym Odświeżaczem Powietrza o cudownym zapachu wanilii. Nasza wyjątkowa formuła przeniesie Cię w świat delikatnych aromatów, otulając Twoje wnętrze słodką, kremową nutą, która koi zmysły.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Skoncentrowany Odświeżacz Powietrza Moje Auto Wanilia atomizer 500ml

NUTA LUKSUSU

Odkryj zmysłową przyjemność z naszym Skoncentrowanym Odświeżaczem Powietrza o cudownym zapachu wanilii. Nasza wyjątkowa formuła przeniesie Cię w świat delikatnych aromatów, otulając Twoje wnętrze słodką, kremową nutą, która koi zmysły. Zapomnij o przeciętnych odświeżaczach, nasz produkt to prawdziwy rarytas dla miłośników wanilii. Intensywny i trwały zapach nie tylko natychmiast usuwa nieprzyjemne zapachy, ale także tworzy atmosferę relaksu i ukojenia. Niech Twoje otoczenie napełni się przyjemną słodyczą, która dodaje uroku każdemu pomieszczeniu. Skoncentrowany Odświeżacz Powietrza to nie tylko produkt, to doświadczenie. Przywróć swojemu codziennemu otoczeniu nutę luksusu i ciesz się świeżością, jakiej jeszcze nie znałeś. Wybierz wanilię – wybierz intensywną przyjemność.

Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Oryginalny zapach
Właściwości Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
Właściwości Długotrwałe działanie
To Top