Multi Lunch Box MLB911 X-LINE zielony · ORLEN VITAY

Multi Lunch Box MLB911 X-LINE zielony

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 
 

Elektryczny podgrzewacz na żywność NOVEEN Multi Lunch Box MLB911 X-LINE zielony

ikona

Połączenie funkcjonalności i mobilności

Elektryczny podgrzewacz żywności NOVEEN Multi Lunch Box MLB911 X-LINE to połączenie funkcjonalności i mobilności. Idealnie nadaje się zarówno do szybkiego przygotowania jedzenia poprzez gotowanie, jak również do wygodnego podgrzewania gotowego posiłku.

Elektryczny podgrzewacz na żywność NOVEEN Multi Lunch Box MLB911 X-LINE zielony widok pod kątem na zawartość zestawu
ikona

Świeży posiłek przez dłuższy czas

Solidnie i estetycznie wykonane urządzenie wyposażone jest w element grzewczy, który umożliwia podgrzanie jedzenia w ekspresowym tempie. Urządzenie wyposażone jest w cyfrowy panel sterujący z 2 funkcjami:
- gotowanie z timerem od 1 minuty do 9 godzin
- podgrzewanie – wystarczy 10 min
Elektryczny podgrzewacz żywności NOVEEN Multi Lunch Box MLB911 X-LINE to rozwiązanie dla ludzi ceniących aktywność i zdrową dietę. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że sprawdzi się ono doskonale w małej kuchni lub w biurze.

Elektryczny podgrzewacz na żywność NOVEEN Multi Lunch Box MLB911 X-LINE zielony widok na przód
ikona

Stylowe i trwałe wykonanie

Oryginalne wzornictwo linii X-LINE doskonale wpisuje się w obecne trendy. Solidne wykonanie, wysokiej jakości tworzywa oraz matowe modne malowanie, sprawią że Twój elektryczny podgrzewacz żywności NOVEEN Multi Lunch Box MLB911 X-LINE będzie się wyróżniał – a Ty z nim! Elektryczny Multi Lunch Box idealnie nadaje do wygodnego podgrzewania gotowego posiłku poza domem. Urządzenie wyposażone jest w element grzewczy, który umożliwia podgrzanie jedzenia w ciągu 10 minut. Urządzenie wyposażone jest w cyfrowy wyświetlacz z panelem dotykowym, który umożliwia sterowanie funkcjami: gotowanie z timerem od 1 minuty do 9 godzin oraz podgrzewanie – wystarczy 10 min.

Elektryczny podgrzewacz na żywność NOVEEN Multi Lunch Box MLB911 X-LINE zielony widok od boku
ikona

Kompaktowe rozmiary i waga

Elektryczny podgrzewacz żywności NOVEEN Multi Lunch Box MLB911 X-LINE to połączenie funkcjonalności i mobilności. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że sprawdzi się ono doskonale w małej kuchni lub w biurze. Pojemnik główny o pojemności 1 litra posiada powłokę ceramiczną, która ułatwia (przyspiesza) podgrzewanie oraz czyszczenie, zapobiega również przywieraniu posiłków. W zestawie znajduje się torba do transportu z wygodną kieszonką na akcesoria, stalowe sztućce w eleganckim etui oraz dodatkowe dwa pojemniki przeznaczone na sałatkę, owoce, warzywa. Wszystko po to, abyś smakiem wyjątkowych potraw mógł cieszyć się w każdych warunkach.

Elektryczny podgrzewacz na żywność NOVEEN Multi Lunch Box MLB911 X-LINE zielony widok od lewej strony na opakowanie
Opis
Producent PR N'OVEEN
Rodzaj urządzenia Elektryczny podgrzewacz żywności
Ilość sztuk w zestawie 1
Informacje Cyfrowy wyświetlacz z panelem dotykowym Funkcja gotowania i podgrzewania – tylko 10 minut! Temperatura podgrzewania 100° C Kompaktowy rozmiar – świetnie sprawdzi się w biurze Pojemnik z powłoką ceramiczną, ułatwiający podgrzewanie, zapobiega przywieraniu Szczelna pokrywa Pojemność całkowita 1
Gwarancja 30 miesięcy
To Top