Myjka Ciśnieniowa Karcher K3 Car & Home T150

Czasowo niedostępne
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home + T150 z linii X-Range. Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home z linii X-Range przeznaczona do usuwania lekkich i średnich zabrudzeń z samochodu czy roweru oraz do okazjonalnych porządków wokół domu.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home + T150

ikona

Myjka wysokociśnieniowa z linii X-Range

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home z linii X-Range przeznaczona do usuwania lekkich i średnich zabrudzeń z samochodu czy roweru oraz do okazjonalnych porządków wokół domu: czyszczenia mebli ogrodowych, ogrodzenia czy patio (wydajność powierzchniowa do 25 m²/h). W zestawie do czyszczenia domu i samochodu.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home + T150 cały zestaw
ikona

Quick Connect

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home umożliwia łatwe podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home + T150 widok na podłączania węża
ikona

Wyjmowany zbiornik

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home w wyposażeniu posiada 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power gwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to dostosować parametry strumienia do konkretnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest łatwy do opróżnienia i wyczyszczenia. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący to proste korzystanie ze środków czyszczących.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home + T150 uzupełnianie płynu
ikona

Porządek i wygoda

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home posiada duży hak na obudowie, który zapewnia wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Duże koła oraz ergonomiczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i gwarantują wygodne manewrowanie urządzeniem. Zestaw do czyszczenia domu i samochodu obejmuje akcesorium do czyszczenia powierzchni płaskich T-Racer T 1, środek czyszczący Balkon & Patio 0,5 l, szczotkę, dyszę pianową i szampon samochodowy 0,5 l.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Car & Home + T150 widok od boku
Opis
Producent PR Karcher
Ciśnienie CŚ 120 bar
Wydajność tłoczenia WT maks. 380 l/h
Moc przyłączeniowa MP 1,6 kW
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody TMDW 40 °C
Długość węża DW 6 m
Zbiornik na detergent ZND tak
Zawartość zestawu ZZ Dysza pianowa, Dysza rotacyjna, Lanca Vario Power, Pistolet wysokociśnieniowy, Środek czyszczący Balkon & Patio w koncentracie, Szampon samochodowy w koncentracie, Szczotka, Szczotka do czyszczenia powierzchni płaskich Patio, T-Racer T 150, Wąż, Zbiornik na detergent, Złączka 3/4"
Długość 275 mm
Szerokość 279 mm
Wysokośc 803 mm
Waga 5,8 kg
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top