Niszczarka Fellowes AutoMax 600M 4657401

Czasowo niedostępne
Zapewnij bezpieczeństwo swoim danym Wysokowydajna automatyczna niszczarka Fellowes AutoMax 600M biurowa Fellowes Automax 600M pozwoli ci zaoszczędzić czas i zapewni bezpieczeństwo danych. Przeznaczona jest do użytku w dużym biurze przez grupę powyżej 5 osób. Podajnik automatyczny pozwala na zniszczenie do 600 kartek A4 (70g) na mikrościanki 2×12 mm.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Niszczarka Fellowes AutoMax 600M

ikona

Zapewnij bezpieczeństwo swoim danym

Wysokowydajna automatyczna niszczarka Fellowes AutoMax 600M biurowa Fellowes Automax 600M pozwoli ci zaoszczędzić czas i zapewni bezpieczeństwo danych. Przeznaczona jest do użytku w dużym biurze przez grupę powyżej 5 osób. Podajnik automatyczny pozwala na zniszczenie do 600 kartek A4 (70g) na mikrościnki 2×12 mm. Poziom zabezpieczeń niszczonego papieru P-5, kart kredytowych T-5 wg normy DIN66399. Szczelina do niszczenia w trybie ręcznym pozwala na zniszczenie do 14 kartek (70g), kosz o pojemności 83 litrów.

Zapewnij bezpieczeństwo swoim danym
ikona

Prosta w obsłudze i wydajna

Niszczarka Fellowes AutoMax 600M niszczy automatycznie do 600 kartek w zaledwie 15 minut dzięki wytrzymałemu silnikowi przeznaczonemu do pracy ciągłej. Wystarczy włożyć dokumenty lub nośniki do podajnika, włączyć przycisk niszczenia i można wrócić do swoich obowiązków – resztę wykona niszczarka za Ciebie, a dzięki zastosowaniu technologii SilentShred™ nie generuje dużego hałasu.

Prosta w obsłudze i wydajna
ikona

Energooszczędna i bezpieczna

Dzięki systemowi Auto Reverse – w przypadku zacięcia dokumentów niszczarka Fellowes AutoMax 600M wstępnie wycofa dokumenty, dzięki funkcji Sleep Mode urządzenie wyłącza się automatycznie po 2 minutach braku aktywności, natomiast funkcja Smart Lock z blokadą na czterocyfrowy PIN zapobiega otwarciu szuflady podczas niszczenia dokumentów. W trybie automatycznym niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami biurowymi a w trybie podajnika ręcznego dokumenty wielokrotnie złożone, karty kredytowe.

Energooszczędna i bezpieczna
Opis
Producent PR Fellowes
Poziom bezpieczeństwa DIN kartek P-5
Ilość kartek niszczonych jednorazowo (A4/80g) 600 arkuszy ( 14 manualnie)
Rozmiar ścinek 2 x 12 mm
Czas ciągłej pracy Nieograniczony
Czas odpoczynku Brak
Niszczy karty kredytowe Tak
Niszczy płyty CD/DVD Tak
Niszczy zszywki Tak
Niszczy małe spinacze biurowe Tak
Funkcja Start/Stop Fotokomórka
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Głośność pracy 70 dB
Obudowa z kółkami Tak
Gwarancja 24 miesiące
To Top