Niszczarka Fellowes LX221 czarna 5050401

Czasowo niedostępne
Przedstawiamy serię urządzeń LX od Fellowes, producenta pierwszej niszczarki osobistej. Zastosowanie w niszczarkach rewolucyjnych rozwiązań pozwala na maksymalizację wydajności niszczenia i oszczędność czasu. Innowacyjna technologia komunikacji z użytkownikiem IntelliBar™ posiada 5 funkcji: które zapewniają eliminację zacięć, bezpieczeństwo, wysoką wydajność i łatwość niszczenia. Niszczarka przeznaczona jest do użytku w biurze średniej wielkości przez grupę od 3 do 5 osób.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
Wydajność

Wysoka wydajność

Przedstawiamy serię urządzeń LX od Fellowes, producenta pierwszej niszczarki osobistej. Zastosowanie w niszczarkach rewolucyjnych rozwiązań pozwala na maksymalizację wydajności niszczenia i oszczędność czasu. Innowacyjna technologia komunikacji z użytkownikiem IntelliBar™ posiada 5 funkcji: które zapewniają eliminację zacięć, bezpieczeństwo, wysoką wydajność i łatwość niszczenia. Niszczarka przeznaczona jest do użytku w biurze średniej wielkości przez grupę od 3 do 5 osób. Urządzenie wyposażone jest w wytrzymały silnik przeznaczony do pracy ciągłej przez 25 minut, który jest w stanie niszczyć dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami biurowym oraz karty kredytowe.

Fellowes wydajność
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Niszczarka posiada wysoki poziom zabezpieczeń niszczonego papieru P-5 normy DIN66399. Oznacza to, że jest zalecane dla dokumentów zawierających tajne informacje klasy ochrony 2 oraz 3. Urządzenie niszczy również karty kredytowe na poziomie T-5. Urządzenie posiada również funkcję SafeSense®. Opatentowany czujnik bezpieczeństwa, który zatrzymuje pracę noży w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta.

Fellowes wydajność bezpieczeństwo
ECO

Intuicyjna obsługa

Niszczarka LX221 jest wypoosażona w intuicyjny wyświetlacza IntelliBAR™, który posiada:
1) Sensor czasu pracy - urządzenie ostrzega kiedy jego czas pracy ciągłej jest bliski końcowi i musi schłodzić podzespoły
2) Czujnik wydajności pracy - Czujnik wykrywa czy jest możliwość włożenia większej ilości kartek.
3) 100% Jam Proof™ - zapobiega przeładowaniu urządzenia, zapewnia inteligentne dzielenie dokumentów na mniejsze partie
4) Wskaźnik zapełnienia kosza - urządzenie informuje kiedy kosz na ścinki jest bliski zapełnienia i potrzeba go opróżnić
5) SafeSense® - opatentowany czujnik bezpieczeństwa, który zatrzymuje pracę noży w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta.

Fellowes intuicyjny
ECO

Energooszczędność

Wydajność to nie wszystko. Niszczarka LX221 posiada funkcje Sleep Mode, która wyłącza urządzenie automatycznie po 2 minutach braku aktywności.

Fellowes ECO
Certyfikat

Laur Konsumenta

Niszczarki Fellowes otrzymały już po raz szósty (w 2013, 2015, 2016, 2017, 2019 i 2020 roku) Złoty Laur Konsumenta. Fellowes od zawsze pytał o zdanie użytkowników naszych produktów w każdej z kategorii. Dzięki tym badaniom jesteśmy w stanie tworzyć i wdrażać innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku. Laur Konsumenta jest nagrodą, która pokazuje, że nasze niszczarki, jak również nasza marka są wysoko cenione przez użytkowników.

Fellowes Laur konsumenta
Opis
Producent PR Fellowes
Poziom bezpieczeństwa DIN kartek P-5
Ilość kartek niszczonych jednorazowo (A4/80g) 20 arkuszy
Rozmiar ścinek 2 x 12 mm
Czas ciągłej pracy 25 min
Czas odpoczynku 15 min
Niszczy karty kredytowe Tak
Niszczy płyty CD/DVD Nie
Niszczy zszywki Tak
Niszczy małe spinacze biurowe Tak
Funkcja Start/Stop Fotokomórka
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Głośność pracy 70 dB
Obudowa z kółkami Tak
Kolor KO czarny
Wysokość WS 590 mm
Szerokość SZ 419 mm
Głębokość GŁ 299 mm
Waga WG 16,3 kg
Gwarancja 24 miesiące
To Top