niszczarka Fellowes LX65

Czasowo niedostępne
Niszczarka Fellowes LX65 przeznaczona do pracy o niskim natężeniu – idealna do użytku przez 1 osobę w domu lub małym biurze. Niszczy jednorazowo do 10 kartek A4 (70g) na ścinki 4 x 40 mm (P-4/T-4).
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Niszczarka Fellowes LX65

ikona

Niszczarka osobista do małego biura

Niszczarka Fellowes LX65 przeznaczona do pracy o niskim natężeniu – idealna do użytku przez 1 osobę w domu lub małym biurze. Niszczy jednorazowo do 10 kartek A4 (70g) na ścinki 4 x 40 mm (P-4/T-4)

niszczarka Fellowes LX65 przy biurku, niszczarka po prawej stronie biurka
ikona

Cechy unikalne

Technologia SafeSense® zatrzymuje pracę noży tnących w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej niszczarki Fellowes LX65 przez ludzi lub zwierzęta. Mechaniczny start/stop (fotokomórka) i funkcja cofania ułatwiają użytkowanie i zmniejszają ryzyko zakleszczenia dokumentów.

niszczarka Fellowes LX65 w pomieszczeniu przy biurku, niszczarka na pierwszym planie
ikona

Bezpieczeństwo

Niszczarka Fellowes LX65 posiada wysoki poziom zabezpieczeń niszczonego papieru P-4 normy DIN66399. Oznacza to, że jest zalecane dla dokumentów zawierających poufne informacje. Urządzenie niszczy również karty kredytowe na poziomie T-4.

niszczarka Fellowes LX65 otwieranie pojemnika na ścinki
ikona

Laur Konsumenta

Niszczarki Fellowes otrzymały już po raz szósty (w 2013, 2015, 2016, 2017, 2019 i 2020 roku) Złoty Laur Konsumenta. Fellowes od zawsze pytał o zdanie użytkowników naszych produktów w każdej z kategorii. Dzięki tym badaniom jesteśmy w stanie tworzyć i wdrażać innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku. Laur Konsumenta jest nagrodą, która pokazuje, że nasze niszczarki, takie jak niszczarka Fellowes LX65, jak również nasza marka są wysoko cenione przez użytkowników.

niszczarka Fellowes LX65 laur konsumenta
Opis
Producent PR Fellowes
Poziom bezpieczeństwa DIN kartek P-4
Ilość kartek niszczonych jednorazowo (A4/80g) 10 arkuszy
Rozmiar ścinek 4 x 40
Czas ciągłej pracy 6 min
Czas odpoczynku 20 min
Niszczy karty kredytowe Tak
Niszczy płyty CD/DVD Nie
Niszczy zszywki Tak
Niszczy małe spinacze biurowe Tak
Funkcja Start/Stop Mechaniczna
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Głośność pracy 70 dB
Obudowa z kółkami Nie
Gwarancja 24 miesiące
To Top