Nożyce do gałęzi EasyCut 680B Gardena 12003-20

Czasowo niedostępne
Nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B. Precyzyjnie szlifowane ostrze z powłoką antyadhezyjną i doskonałą geometrią cięcia zapewnia skuteczne cięcie nożycami Gardena EasyCut 680 B bez większego wysiłku.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B

ikona

Precyzja i łatwość obsługi – powłoka antyadhezyjna NonStick Extra

Precyzyjnie szlifowane ostrze z powłoką antyadhezyjną i doskonałą geometrią cięcia zapewnia skuteczne cięcie nożycami Gardena EasyCut 680 B bez większego wysiłku.

 

Nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B podczas prac ogrodowych
ikona

Wygoda i bezpieczeństwo – ErgoTec

Aluminiowe rękojeści i uchwyty o ergonomicznym kształcie z miękkimi elementami zapobiegają wyślizgiwaniu się narzędzi Gardena EasyCut 680 B z dłoni, gwarantując łatwą i bezpieczną pracę.

 

Nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B zbliżenie na uchwyt podczas pracy
ikona

System cięcia: dwuostrzowy

Dwa szlifowane ostrza przesuwają się bardzo blisko siebie, umożliwiając precyzyjne, równe cięcie. Dzięki temu nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B doskonale nadają się do cięcia świeżych gałęzi. W razie potrzeby nożyce można wyregulować.

 

Nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B podczas cięcia zbliżenie na urządzenie
ikona

Ochrona nadgarstków

Nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B posiadają odbojniki wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego chronią nadgarstki. Produkty GARDENA jakości „Made in Germany” cechują niezmienna wydajność, niezawodność i ciągłe innowacje.

* Szczegółowe warunki gwarancji znaleźć można w instrukcji obsługi dołączonej do produktu lub na stronie www.gardena.com/warranty. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B zbliżenie na urządzenie
Opis
Producent PR Gardena
Przeznaczenie PRE Do gałęzi
Rodzaj ostrza RO Dwuostrzowe
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top