Oczyszczacz i sterylizator powietrza AirFree Babyair 80 · ORLEN VITAY

Oczyszczacz i sterylizator powietrza AirFree Babyair 80

W magazynie Wysyłamy w 24h
999,00 zł lub 199 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Oczyszczacz i sterylizator powietrza Airfree Babyair 80 Biały Airfree Babyair Oczyszczacz i sterylizator powietrza AirFree Babyair 80 w kolorze białym łączy w sobie wysoką wydajność oraz smukły i stylowy design. Najnowszy model Airfree ma o 30% mniejszą średnicę niż klasyczna linia P oraz wybór 10 kolorów oświetlenia nocnego, dzięki czemu możesz wybrać to, które najlepiej pasuje do wystroju Twojego domu, nawet w najmniejszych pomieszczeniach.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Oczyszczacz i sterylizator powietrza Airfree Babyair 80 Biały

ikona

Airfree Babyair

Oczyszczacz i sterylizator powietrza AirFree Babyair 80 w kolorze białym łączy w sobie wysoką wydajność oraz smukły i stylowy design. Najnowszy model Airfree ma o 30% mniejszą średnicę niż klasyczna linia P oraz wybór 10 kolorów oświetlenia nocnego, dzięki czemu możesz wybrać to, które najlepiej pasuje do wystroju Twojego domu, nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Takie rozwiązanie sprawia, że Babyair 80 idealnie wkomponuje się do Twoich czterech ścian.

 

Oczyszczacz i sterylizator powietrza Airfree Babyair 80 Biały widok z przodu na górną część urządzenia
ikona

Nocne oświetlenie w kształcie gwiazd

Oczyszczacz i sterylizator powietrza AirFree Babyair 80 w kolorze białym oferuje unikalne nocne oświetlenie w kształcie gwiazd, które tworzy przyjemne i relaksujące interaktywne środowisko. Piękne gwiazdy sprawią, że w Twoim domu stworzy się niepowtarzalny i magiczny klimat. Kompaktowy design urządzenia pozwala na przystosowanie go do różnych miejsc w Twoim domu, bez żadnego trudu.

 

Oczyszczacz i sterylizator powietrza Airfree Babyair 80 Biały w ciemnym pokoju w blasku gwiazd
ikona

Jakość i bezpieczeństwo

Oczyszczacze i sterylizatory Airfree zostały przetestowane w laboratoriach ISO na całym świecie. Eliminują do 99,99% wirusów, bakterii, pleśni i innych organicznych zanieczyszczeń powietrza. Redukują poziom szkodliwego ozonu w pomieszczeniach. Biały oczyszczacz i sterylizator powietrza AirFree Babyair 80 usunie z Twojego ukochanego domu wszystkich nieproszonych gości.

 

Oczyszczacz i sterylizator powietrza Airfree Babyair 80 z boku
ikona

Oczyszczacz i sterylizator w jednym

Airfree to jednocześnie oczyszczacze i sterylizatory – urządzenia których skuteczność skupia się przede wszystkim na usuwaniu drobnoustrojów, mikroorganizmów i alergenów (niszczą białka). W przeciwieństwie do wielu oczyszczaczy nie zatrzymują bakterii, wirusów itd, ale je całkowicie niszczą. Biały oczyszczacz i sterylizator powietrza AirFree Babyair 80 jest mały, bezpieczny, nie wymaga konserwacji, czyszczenia, wymiany filtrów, nie emituje ozonu i jest bezgłośny.

 

Oczyszczacz i sterylizator powietrza Airfree Babyair 80 w pokoju
Opis
Producent PR Airfree
Technologia oczyszczania TSS
Wydajność oczyszczania [m³/h] 24 m³/h
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Nie
Wbudowany wyświetlacz Nie
Sterowanie zdalne Nie
Filtry Brak danych
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 32 m²
Gwarancja 24 miesiące
Popularne w kategorii Oczyszczacze powietrza
To Top