Oczyszczacz i sterylizator powietrza AirFree P150 · ORLEN VITAY

Oczyszczacz i sterylizator powietrza AirFree P150

W magazynie Wysyłamy w 24h
1 499,00 zł lub 299 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Oczyszczacz powietrza Airfree P150 Czarny. Bezgłośny i skuteczny. Czarny oczyszczacz powietrza Airfree P150 działa całkowicie bezgłośnie, aby wyeliminować do 99,99% wirusów, bakterii, pleśni, alergenów sierści zwierząt domowych, zapachów organicznych, alergenów roztoczy i innych organicznych zanieczyszczeń powietrza, które powodują alergie i choroby układu oddechowego, astmę i katar sienny.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Oczyszczacz powietrza Airfree P150 Czarny

ikona

Bezgłośny i skuteczny

Czarny oczyszczacz powietrza Airfree P150 działa całkowicie bezgłośnie, aby wyeliminować do 99,99% wirusów, bakterii, pleśni, alergenów sierści zwierząt domowych, zapachów organicznych, alergenów roztoczy i innych organicznych zanieczyszczeń powietrza, które powodują alergie i choroby układu oddechowego, astmę i katar sienny. Ponadto Airfree charakteryzuje się kompaktową, wielokrotnie nagradzaną konstrukcją, która idealnie pasuje do Twojego domu.

 

Oczyszczacz powietrza Airfree P150 Czarny z boku na podłodze
ikona

Regulowane oświetlenie nocne

Czarny oczyszczacz powietrza Airfree P150 posiada lampkę, której moc można regulować. Doskonale sprawdza się jako delikatne, antystresowe światło w sypialni. Lampka emituje światło w kolorze jasnoniebieskim.

 

Oczyszczacz powietrza Airfree P150 Czarny z boku na podłodze
ikona

Jakość i bezpieczeństwo

Oczyszczacze i sterylizatory w czarnych oczyszczaczach powietrza Airfree P150 zostały przetestowane w laboratoriach ISO na całym świecie. Eliminują do 99,99% wirusów, bakterii, pleśni i innych organicznych zanieczyszczeń powietrza. Redukują poziom szkodliwego ozonu w pomieszczeniach.

 

Oczyszczacz powietrza Airfree P150 Czarny z boku na podłodze
ikona

Idealny do każdego pomieszczenia

Czarny oczyszczacz powietrza Airfree P150 generuje cyrkulację powietrza w pomieszczeniu dzięki konwekcji wywołanej przez powietrze o różnych temperaturach. Nie ma potrzeby użycia wentylatora. Wydajność jest wystarczająca, by poszczególne urządzenia P150 były skuteczne dla dedykowanych powierzchni. Mają świetną reputację w wielu krajach na całym świecie.

 

Oczyszczacz powietrza Airfree P150 w pokoju na podłodze
Opis
Producent PR Airfree
Technologia oczyszczania TSS
Wydajność oczyszczania [m³/h] 36
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Nie
Wbudowany wyświetlacz Nie
Sterowanie zdalne Nie
Filtry Brak danych
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 60
Gwarancja 24 miesiące
Popularne w kategorii Oczyszczacze powietrza
To Top