Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny

W magazynie
199,00 zł lub 39 600 pkt
18,97 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny. CADR. Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego samochodu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do wnętrza alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny

ikona

CADR

Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego samochodu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do wnętrza alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog. Dlatego tak ważne jest używanie dodatkowych oczyszczaczy jak np.: oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny. Wskaźnik CADR informuje nas o możliwości dostarczenia czystego powietrza (Clean Air Delivery Rate). Zalecana wielkość pomieszczenia dla oczyszczacza powietrza jest pochodną wyniku testu CADR. Im częściej powietrze w ciągu godziny jest filtrowane, tym jest lepiej oczyszczone. W przypadku normalnego poziomu zanieczyszczenia wystarczy trzykrotna wymiana powietrza w pomieszczeniu (cała objętość powietrza w pomieszczeniu musi być trzykrotne filtrowana).W przypadku alergików zalecamy pięciokrotną cyrkulację powietrza. Im wyższe ustawienie prędkości pracy oczyszczacza powietrza, tym więcej razy powietrze będzie wymienione w ciągu godziny.

 

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny oczyszczanie powietrza w samochodzie
ikona

Ochrona przed smogiem

Lotne Związki Organiczne. Źródłem lotnych związków organicznych (LZO) występujących w postaci gazowej w powietrzu wewnątrz pomieszczeń są bakterie, pleśnie, materiały budowlane, tworzywa sztuczne, a także środki czyszczące i pochodne spalania. Najczęściej spotykane objawy nadmiernej ilości zanieczyszczeń to bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia snu, podrażnienie dróg oddechowych i reakcje nadwrażliwości. Oczyszczacze powietrza mają za zadanie pozbyć się ich z naszego otoczenia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod filtrowania w oczyszczaczu powietrza TCL KJ5F czarnym tj. wysokiej klasy filtr HEPA ,gwarantujemy usunięcie szkodliwych cząstek w 99,5%.Cząstki stałe - PM. Cząstki stałe obecne w powietrzu dzielimy wg rozmiaru (ich rozmiar jest określany w mikrometrach (μm): DUŻE cząstki: PM 10 - kurz, pyłki, zarodniki pleśni; ŚREDNIE cząstki: PM 2,5 - drobny pył, duże zarodniki i inne zanieczyszczenia organiczne; MAŁE cząstki: PM 1,0 i mniejsze - Bardzo drobny pył, cząstki spalin, nanocząsteczki, bakterie, wirusy i małe zarodniki.

 

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny czynniki zanieczyszczające powietrze
ikona

Technologia TCL

Technologia Apollo: to opracowana przez specjalistów ultranowoczesna i automatyczna technologia zapewniająca wyjątkową dokładność i wydajność. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i skutecznie oczyszcza z nich powietrze, automatycznie dobierając właściwy program.Czujnik PM - oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny został wyposażony w wyjątkowo dokładny czujnik porównywalny do profesjonalnych urządzeń laboratoryjnychFunkcja AUTO - inteligentne oczyszczacze samodzielnie dobierające rodzaj programu i stopień natężenia pracy z jakim powinno pracować aby skutecznie i w jak najkrótszym czasie oczyszczać powietrze w pomieszczeniu. Wskaźnik LED - precyzyjne czujniki stale monitorujące jakość filtrowanego powietrza, w zależności od wersji modelu pokazujące aktualną jakość w formie sygnałów kolorystycznych jakości powietrza lub w formie wyświetlacza ciekłokrystalicznegoWieloetapowa filtracja: skutecznie oczyszcza powietrze usuwając do 99,95% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń oraz do 99,99% bakterii i wirusów.W skład zestawu wchodzi: • Filtr HEPA - Filtruje cząsteczki o rozmiarze mniejszym niż PM2,5.

 

Oczyszczacz powietrza TCL KJ5F czarny filtr
Opis
Producent PR TCL
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h] 8
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Nie
Wbudowany wyświetlacz Tak
Sterowanie zdalne Nie
Filtry HEPA
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 12
Gwarancja 24 miesiące
Wymiary WM 425x215x630 mm
Waga WG 0,8 kg
Kolor KO czarny
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top