Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały · ORLEN VITAY

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały

W magazynie Wysyłamy w 24h
1 439,00 zł lub 287 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały. Podświetlany kolorowy wskaźnik jakości powietrza. Jego najważniejsze cechy to oczyszczanie pasywne i aktywne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących, eliminacja przykrego zapachu z powietrza i tkanin, eliminacja szkodliwej elektrostatyczności z urządzeń biurowych.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały

ikona

Podświetlany kolorowy wskaźnik jakości powietrza

Jego najważniejsze cechy to oczyszczanie pasywne i aktywne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących, eliminacja przykrego zapachu z powietrza i tkanin, eliminacja szkodliwej elektrostatyczności z urządzeń biurowych. Posiada rówież funkcję jonizacji. Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały wyposażony został w kolorowy wskaźnik LED informujący o jakości powietrza, wskaźnik konieczności wymiany filtrów, auto restart, niski poziom hałasu - 30 dB.

 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F widok na kolory podświetlenia
ikona

Ochrona przed smogiem

Lotne Związki Organiczne. Źródłem lotnych związków organicznych (LZO) występujących w postaci gazowej w powietrzu wewnątrz pomieszczeń są bakterie, pleśnie, materiały budowlane, tworzywa sztuczne, a także środki czyszczące i pochodne spalania. Najczęściej spotykane objawy nadmiernej ilości zanieczyszczeń to bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia snu, podrażnienie dróg oddechowych i reakcje nadwrażliwości. Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały ma za zadanie pozbyć się ich z naszego otoczenia. Dzięki zastosowaniu w oczyszczaczach TCL TKJ835F wieloetapowej filtracji tj. flirt wstępny, filtr HEPA 13, filtr z aktywnym węglem gwarantujemy usunięcie szkodliwych cząstek w 99,99%.

 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F widok na zwalczane czynniki
ikona

Technologie TCL

Technologia Apollo: to opracowana przez specjalistów ultranowoczesna i automatyczna technologia zapewniająca wyjątkową dokładność i wydajność oczyszczacza powietrza TCL TKJ835F białego. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i skutecznie oczyszcza z nich powietrze, automatycznie dobierając właściwy program.
Czujnik PM - oczyszczacze marki TCL zostały wyposażone w wyjątkowo dokładny czujnik porównywalny do profesjonalnych urządzeń laboratoryjnych
Funkcja AUTO - inteligentne oczyszczacze samodzielnie dobierające rodzaj programu i stopień natężenia pracy z jakim powinno pracować aby skutecznie i w jak najkrótszym czasie oczyszczać powietrze w pomieszczeniu.
Wskaźnik LED - precyzyjne czujniki stale monitorujące jakość filtrowanego powietrza, w zależności od wersji modelu pokazujące aktualną jakość w formie sygnałów kolorystycznych jakości powietrza lub w formie wyświetlacza ciekłokrystalicznego
Wieloetapowa filtracja: skutecznie oczyszcza powietrze usuwając do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń oraz do 99,99% bakterii i wirusów.

 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F widok na budowę wnętrza urządzenia
ikona

Potwierdzona jakość

Wszystkie oczyszczacze powietrza marki TCL posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny. Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały, dzięki zastosowanym technologiom wykorzystywany podczas pracy gwarantują usunięcie PM2.5 do 99,95%.

 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F widok na pomieszczenie z urządzeniem
Opis
Producent PR TCL
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h] 750
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Nie
Wbudowany wyświetlacz Tak
Sterowanie zdalne Nie
Filtry HEPA
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 105
Gwarancja 24 miesiące
Wymiary WM 72 x 40 x 39 cm
Waga WG 14,5 kg
Kolor KO Biały
Popularne w kategorii Oczyszczacze powietrza
To Top