Odkurzacz Bass Polska BH 10325

Czasowo niedostępne
Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W. Odkurzacz myjący z innowacyjnym systemem do pracy na mokro. Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W z innowacyjnym systemem cyklonowym umożliwia odkurzanie z jednoczesnym myciem podłogi! Odkurzacz usunie z podłogi plamy po kawie, winie lub błocie i pozostawi ją idealnie czystą!
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W

ikona

Odkurzacz myjący z innowacyjnym systemem do pracy na mokro

Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W z innowacyjnym systemem cyklonowym umożliwia odkurzanie z jednoczesnym myciem podłogi! Odkurzacz usunie z podłogi plamy po kawie, winie lub błocie i pozostawi ją idealnie czystą! Szczotka do czyszczenia na sucho i mokro skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia z każdego typu podłogi. Usuń zaschnięte plamy bez wysiłku!

 

Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W końcówka myjąca
ikona

Pogromca kurzu - odkurzacz pionowy z dużą siłą ssania

Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W to wydajne urządzenie sprzątające o sile ssania ponad 15 KPA! Tak wysoka siła ssania pozwala na zebranie kurzu już przy pierwszym pociągnięciu odkurzacza po podłodze! Zoptymalizowany przepływ powietrza i specjalistyczne końcówki do odkurzacza umożliwiają pozbycie się kurzu z każdego typu nawierzchni. Odkurzaj kanapy, materace, różne rodzaje podłóg, dywany i wykładziny! Dzięki dużej sile ssania błyskawicznie pozbędziesz się nie tylko kurzu, ale także zalegającej sierści pupila.

 

Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W końcówki
ikona

Wyjmowany odkurzacz ręczny

Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W umożliwia kompleksowe sprzątanie całego domu! Podczas gdy odkurzacz pionowy jest najlepszy do dużych powierzchni, bezprzewodowy odkurzacz ręczny umożliwia szybkie odkurzenie okruchów z kuchennego blatu lub stołu! Z małym odkurzaczem ręcznym błyskawicznie wyczyścisz też wnętrze samochodu! Po założeniu odpowiedniej końcówki do odkurzacza ręcznego, szybko pozbędziesz się pajęczyn i kurzu zalegającego w kątach pomieszczeń.

 

Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W zestaw
ikona

Aż do 50 minut ciągłej pracy

Pojemny akumulator Li-Ion to gwarancja, że zdążysz odkurzyć całe mieszkanie, zanim bateria się wyczerpie! Całkowicie naładowany akumulator umożliwia prawie godzinę odkurzania non-stop! Jednocześnie, aby naładować odkurzacz, nie musisz czekać, aż akumulator całkowicie się wyczerpie. Można go ładować w dowolnym momencie. Dzięki składanej rękojeści, odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W nie zajmuje dużo miejsca! Zmieści się w każdej szafie lub komórce!

 

Odkurzacz Bass Polska BH 10325 250W frontem
Opis
Producent PR Bass Polska
Moc Power 250 W
Rodzaj RDA Odkurzacze Pionowe
Funkcje FU bezprzewodowe odkurzanie
Zasięg Pracy ZP do 50 minut
Pojemność worka/pojemników 0,35 l
Waga WG 3 KG
Gwarancja 12 miesięcy
Funkcje dodatkowe FD Uchwyt do przenoszenia
Informacje dodatkowe ID Czas ładowania: 3 - 4 godz.
To Top