Odkurzacz Blaupunkt VCH601 · ORLEN VITAY

Odkurzacz Blaupunkt VCH601

W magazynie Wysyłamy w 24h
379,00 zł lub 75 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Odkurzacz bezprzewodowy Blaupunkt VCH601.Odkurzacze to dziś standardowy element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, ale przede wszystkim zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Odkurzacz bezprzewodowy Blaupunkt VCH601

ikona

Wysoka efektoywność

Odkurzacze to dziś standardowy element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, ale przede wszystkim zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco poprawia również jakość powietrza, co korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Wysoka efektywność energetyczna oraz duża siła ssąca to często kluczowe czynniki podczas wyboru odkurzacza. Wyposażenie urządzenia w najlepsze filtry, niska waga oraz swoboda manewrowania podczas odkurzania to niewątpliwe także zalety odkurzacza Blaupunkt Blaupunkt VCH601.

 

Odkurzacz Blaupunkt VCH601 widok od przodu
ikona

W trosce o zdrowie

Przenośny, pionowy odkurzacz bezworkowy Blaupunkt VCH601 spełni wszystkie wymagania wymagającego użytkownika. Świetną wydajność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA oraz potrójnego systemu filtrowania. Użytkownik ma dzięki temu pewność, że kurz, bakterie czy komórki grzybów zostaną zatrzymane. Zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, łatwym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o pojemności 0,6 l.

 

Odkurzacz Blaupunkt VCH601 odkurzanie sufitu
ikona

Wygoda użytkowania

Swobodne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety odkurzacza Blaupunkt VCH601. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowemu czas pracy urządzenia to aż do 45 minut, co daje gwarancję odkurzenia podłóg nawet w dużym domu. Komfortu użytkowania dopełnia ssawka uniwersalna z elektro-szczotką wyposażoną w oświetlenie LED pomagające dotrzeć do zakamarków, w których czai się kurz.

 

Odkurzacz Blaupunkt VCH601 część odkurzacza z silnikiem i szczotka
ikona

Kompaktowe rozmiary

Wydajny silnik zasilany napięciem 22,2 V pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do efektywnego zbierania zanieczyszczeń. Dodatkowo niska waga całkowita odkurzacza Blaupunkt VCH601 (2,2 kg) oraz kompaktowe rozmiary sprawiają, że jest on wygodniejszy i zajmuje dużo mniej miejsca aniżeli tradycyjne odkurzacze. Ciesz się czystymi podłogami oraz świeżym powietrzem w swoim domu dzięki odkurzaczom dostępnym w ofercie marki Blaupunkt!

 

Odkurzacz Blaupunkt VCH601 część odkurzanie dywanu

Opis
Producent PR Blaupunkt
Rodzaj RDA Odkurzacze Pionowe
Zasięg Pracy ZP Do 45 minut
Pojemność worka/pojemników 0,6 l
Waga WG 2,4 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Akcesoria: elektro-szczotka, ssawka uniwersalna 2w1 i aluminiowa rura
Poziom Hałasu PH 70 dB
Klasa Energetyczna Brak danych
To Top