ODKURZACZ KARCHER WD3 · ORLEN VITAY
- 5%

ODKURZACZ KARCHER WD3

W magazynie Wysyłamy w 24h
369,00 zł
349,00 zł lub 69 600 pkt
i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 359,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3 V-17/4/20
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3 V-17/4/20

ikona

Cechy i zalety

Przy poborze mocy zaledwie 1000 W, odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3 jest mocny i energooszczędny. Zarówno odkurzacz, wąż ssący, jak również ssawka podłogowa z wymiennymi listwami są do siebie idealnie dopasowane - dla uzyskania najlepszych rezultatów czyszczenia na sucho, mokro, jak również usuwania drobnych i dużych zanieczyszczeń. Odkurzacz do pracy na mokro i sucho imponuje kompaktowym designem oraz solidnym zbiornikiem z tworzywa sztucznego o pojemności 17 litrów, przewodem zasilającym o długości 4 m, 2-metrowym wężem ssącym oraz fizelinową torebką filtracyjną. Dzięki jednoczęściowemu filtrowi kartridżowemu, możliwe jest odkurzanie na mokro i na sucho bez konieczności wymiany filtra.

 

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3 podczas czyszczenia ogrodu
ikona

Odkurzacz od Karcher

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3 posiada funkcję wydmuchu, która jest przydatna do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Wąż ssący można zawiesić na głowicy urządzenia, oszczędzając miejsce. Przewód zasilający może być przechowywany na haku, a rury i ssawka podłogowa na listwie odbojowej. System zamykania „Pull & Push” umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie zbiornika. Kolanko można zdemontować i podłączyć akcesorium bezpośrednio do węża ssącego. Pozostałe sprytne rozwiązania: Narzędzia i małe części można odłożyć na głowicy urządzenia. Ergonomiczny kształt uchwytu pozwala na wygodne przenoszenie urządzenia.

 

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3 podczas czyszczenia ogrodu
Opis
Producent PR Karcher
Moc Power 1000 W
Rodzaj RDA Odkurzacze Tradycyjne
Zasięg Pracy ZP Kabel zasilający (4m)
Pojemność worka/pojemników 17 l
Waga WG 4,5 kg
Gwarancja 24 miesiące
Poziom Hałasu PH 75 dB(A)
Klasa Energetyczna A
Popularne w kategorii Odkurzacze przemysłowe
To Top