Plecak 5L Spokey Dew · ORLEN VITAY
- 25%

Plecak 5L Spokey Dew

W magazynie Wysyłamy w 24h
159,00 zł
119,00 zł lub 23 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Plecak 5L Spokey Dew pomarańczowo-niebieski.Plecak 5L Spokey Dew pomarańczowo-niebieski został zaprojektowany z myślą o rowerzystach, ale z powodzeniem można go wykorzystywać również podczas innych aktywności na świeżym powietrzu.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Plecak 5L Spokey Dew pomarańczowo-niebieski

ikona

Pojemność i komfort użytkowania

Plecak 5L Spokey Dew pomarańczowo-niebieski został zaprojektowany z myślą o rowerzystach, ale z powodzeniem można go wykorzystywać również podczas innych aktywności na świeżym powietrzu. Kształt plecaka pozwala zachować aerodynamiczną sylwetkę, co jest niezwykle ważne podczas jazdy na rowerze. Pas piersiowy i biodrowy oraz regulowane szelki z siatki nie tylko usprawniają wentylację, ale pozwalają dostosować go do wzrostu i postury użytkownika. Plecak DEW ma pojemność (5 litrów), która w zupełności wystarczy na spakowanie najpotrzebniejszych akcesoriów.

 

Plecak 15L Spokey Dew pomarańczowo-niebieski guma na przodzie plecaka
ikona

Jakość i technologia

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości. Plecak 5L Spokey Dew pomarańczowo-niebieski został wykonany z wykorzystaniem techniki rip-stop, zapobiegającej rozdzielaniu i niszczeniu się materiału. Dzięki temu plecak Spokey DEW jest zarówno wytrzymały, jak i lekki. DEW został wyposażony w elementy odblaskowe poprawiające widoczność po zmroku. Jest to szczególnie ważne podczas marszu w miejscach słabo oświetlonych i po poboczach dróg. Został także wzbogacony w saszetkę pasową.

 

Plecak 15L Spokey Dew pomarańczowo-niebieski klamra na boku plecaka
ikona

Przygotowany do użycia bukłaka z wodą

Mała kieszonka na froncie ułatwia dostęp do najbardziej potrzebnych przedmiotów. Do dyspozycji pozostają także dwie kieszenie główne, które można oddzielić wyjmowaną, stałą przegrodą środkową. Plecak 15L Spokey Dew pomarańczowo-niebieski jest gotowy do użycia bukłaka z wodą - zawiera wieszak, otwory i mocowania na paskach naramiennych. W modelu Dew bez problemu zmieścisz bukłak na wodę Spokey Oasis o pojemności 1,5 l.

 

Plecak 15L Spokey Dew pomarańczowo-niebieski element odblaskowy
Opis
Producent PRD Spokey
Materiał MTR Poliester
Pojemność PJM 15 l
Kolor KLR pomarańczowo-niebieski
Wymiary WMR 44 x 24 x 12 cm
Maksymalne obciążenie MKB 1,5 L
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top