Plecak rowerowy 5L Sprinter Czarny · ORLEN VITAY

Plecak rowerowy 5L Sprinter Czarny

W magazynie Wysyłamy w 24h
139,00 zł lub 27 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Plecak rowerowy 5L Spokey Sprinter czarny. Ultralekki i ergonomiczny plecak rowerowy 5L Spokey Sprinter czarny, który zapewnia duży komfort podczas górskich wędrówek i przejażdżek po mieście. Komora z przegrodą na wodę oraz praktyczny i łatwo dostępny system kieszeni zapewniają maksymalny komfort i funkcjonalność.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Plecak rowerowy 5L Spokey Sprinter czarny

ikona

Duży kofort i wygoda

Ultralekki i ergonomiczny plecak rowerowy 5L Spokey Sprinter czarny, który zapewnia duży komfort podczas górskich wędrówek i przejażdżek po mieście. Komora z przegrodą na wodę oraz praktyczny i łatwo dostępny system kieszeni zapewniają maksymalny komfort i funkcjonalność. Dwustronne wyjście H2O/MP3 umożliwia wyciągnięcie kabla hydro z jednej wiązki, a drugiego kabla słuchawkowego ze smartfona. Oprócz przegródek plecak wyposażony jest w przednią kieszeń oraz podwójną kieszeń boczną - idealną do przewożenia butelek z wodą oraz małych przezroczystych, zapinanych na zamek przedmiotów. Przednia elastyczna klamra z blokadą umożliwia przypięcie akcesoriów zewnętrznych bez konieczności wypełniania plecaka.

 

Plecak rowerowy 5L Spokey Sprinter czarny front
ikona

Stabilność i wodoodportność

Tylna ściana i ramiączka wyłożone są przewiewną siateczką. Anatomicznie ukształtowany profil uprzęży z pasami piersiowymi i biodrowymi oznacza, że ​​plecak idealnie pasuje i zapewnia maksymalną stabilność, niezależnie od tego, czy poruszasz się po miejskich szlakach rowerowych, czy pokonujesz trudne trasy. Solidne materiały i precyzyjne wykończenia zapewniają trwałość i długą żywotność. Zastosowanie powłoki wodoodpornej sprawia, że ​​plecak rowerowy 5L Spokey Sprinter czarny jest wodoodporny, a odblaski poprawiają widoczność i bezpieczeństwo.

 

Plecak rowerowy 5L Spokey Sprinter czarny tył plecaka
Opis
Producent PRD Spokey
Materiał MTR Poliester, Wodoodporna tkanina
Pojemność PJM 5 l
Kolor KLR Czarny
Wymiary WMR 48 x 22 x 5 cm
Maksymalne obciążenie MKB 5 L
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top