PŁYN DO CHŁODNIC PETRYGO PRIME 1L

W magazynie
25,00 zł lub 4 800 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
Samsung - Cashback Watch4 Classic - W38

Płyn do chłodnic Orlen Oil PETRYGO PLUS G12++ 1000ml

ikona

Najnowszej generacji

Najnowszej generacji płyn do chłodnic Petrygo PRIME G12++ o wydłużonym działaniu, produkowany jest nabazie glikolu etylenowego oraz innowacyjnej technologii kwasów organicznych i krzemianów (Si-­OAT), powodujących przyspieszoną i wzmocnioną ochronę przeciw korozji i kawitacji. Płyn tworzy w układzie wyjątkowo cienką odporną powłokę ochronną, zabezpieczającą elementy układu chłodzącego przed korozją ikawitacją w okresie 5 lat lub przebiegu 250 tys. km. Jest odporny na zamarzanie do -­37°C i zapewnia doskonałą ochronę silnika przed przegrzaniem.
Płyn do chłodnic Orlen Oil PETRYGO PLUS G12++ 1000ml jest neutralny do stosowanych w układach chłodzenia elementów wykonanych ztworzyw sztucznych. Zoptymalizowana technologia gwarantuje dużą stabilność płynu w czasie długotrwałego przechowywania jak i w trakcie użytkowania. Płyn nie zawiera toksycznych azotynów, fosforanów i amin. Produkt wolny jest od boranów.


• posiada wzorcowe parametry wymiany ciepła,
• doskonale chroni przed korozją i kawitacją układ chłodzący,
• bezpieczny dla elementów gumowych i z tworzyw sztucznych,
• gwarantowana temperatura krystalizacji -­37°C,
• chroni układ przed przegrzaniem do temperatury +110°C.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do chłodzenia wszystkich typów silników w samochodach osobowych i ciężarowych wyposażonych w chłodnice stalowe, aluminiowe i układy mieszane. Płyn Petrygo Prime G12++ jest kompatybilny z większością płynów chłodzących spełniających równorzędne parametry na bazie glikolu etylenowego. Jednak w celu uzyskania optymalnej ochrony przed korozją i stabilności inhibitora zalecane jest uzupełnianie ubytków płynem Petrygo Prime G12++.

Płyn do chłodnic Orlen Oil PETRYGO PLUS G12 2xplus 1000ml frontem
Opis
Producent PR ORLEN OIL
Pojemność PO 1000
Rodzaj RO Płyn do chłodnic
Kolor KO różowa
Gęstość w temperaturze 20°C GWT 1,064 g/ml
Temperatura wrzenia koncentratu TWK 110 °C
Temperatura krystalizacji koncentratu rozcieńczonego wodą w stosunku objętościowym 1:1 TKK -37 °C
pH PH 8,5
Spełnia wymagania SW MB­-Approval 326.5, MAN 324 Typ Si­OAT
To Top