- 19%

PŁYN DO CHŁODNIC PETRYGO Q NEW RÓŻ 1L

W magazynie
22,00 zł lub 4 200 pkt
Promocja obowiązuje w dniach: od 03.04.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 27,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,50 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Płyn do chłodnic Orlen Oil Petrygo Q NEW 1000ml

ikona

Na bazie wysokiej jakości

Płyn do chłodnic Orlen Oil Petrygo Q NEW 1000ml produkowany jest na bazie wysokiej jakości glikolu etylenowego oraz specjalnie dobranym pakiecie dodatków uszlachetniających, które zapewniają pełną ochronę antykorozyjną. Przeznaczony jest do wszystkich typów silników w samochodach osobowych i ciężarowych wyposażonych wchłodnice stalowe, aluminiowe oraz układy mieszane. Płyn tworzy w układzie chłodzenia wyjątkowo odporną powłokę ochronną, zabezpieczając go przed korozją i kawitacją w zakresie eksploatacji do 100 tyś km lubprzez 3 lata. Płyn w układzie jest odporny na zamarzanie do -­35°C i zapewnia doskonałą ochronę silnika przed przegrzaniem.


Płyn do chłodnic Orlen Oil Petrygo Q NEW 1000ml jest neutralny do stosowanych w układach chłodzenia elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zoptymalizowana technologia gwarantuje dużą stabilność płynu w czasie długotrwałego przechowywania jak i w trakcie użytkowania. Płyn nie zawiera toksycznych azotynów, fosforanów i amin. Produkt wolny jest od krzemianów i boranów.
• chroni układ chłodzący przed korozją i kawitacją,
• bezpieczny dla elementów gumowych i z tworzyw sztucznych,
• chroni układ przed przegrzaniem,
• zabezpiecza przed nadmiernym powstawaniem osadów i kamienia.

ZASTOSOWANIE: Jest to środek nadający się do stosowania w układzie chłodzenia każdego silnika samochodowego zarówno wnowoczesnych, zbudowanych głównie z aluminium, jak i w starszych typach silników. Płyn Petrygo Q New jestkompatybilny z większością płynów chłodzących spełniających równorzędne parametry na bazie glikolu etylenowego. Jednak w celu uzyskania optymalnej ochrony przed korozją i stabilności inhibitora zalecane jest uzupełnianie ubytków płynem Petrygo Q NEW. Płyn Petrygo Q NEW może być przechowywany przez okres 5 lat od daty produkcji. Okres eksploatacji płynu w układzie chłodzenia wynosi minimum 3 lata lub 100 tys. kilometrów. Płyn jest gotowy do użycia. Należystosować zgodnie z instrukcją obsługi zalecaną przez producenta samochodu.

Płyn do chłodnic Orlen Oil Petrygo Q NEW 1000ml frontem
Opis
Producent PR ORLEN OIL
Pojemność PO 1000
Rodzaj RO Płyn do chłodnic
Kolor KO różowa
Gęstość w temperaturze 20°C GWT 1,065 g/ml
Temperatura wrzenia koncentratu TWK 107 °C
Temperatura krystalizacji koncentratu rozcieńczonego wodą w stosunku objętościowym 1:1 TKK -35 °C
pH PH 7,5
Spełnia wymagania SW polskiej PN-­C 40007:2000, amerykańskiej ASTM D 3306 i brytyjskiej British Standard BS 6580. Wyrób wyprodukowano zgodnie z systemem zarządzania jakością PN­-EN ISO 9001:2015
To Top