Projektor Wanbo TT, Auto Focus, Full HD 1080p, 650lm, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 2.4GHz 5GHz

W magazynie
1 199,00 zł lub 239 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Multimedialny projektor Wanbo TT Full HDWanbo TT to projektor, który spełni Twoje oczekiwania w zakresie rozrywki domowej. Z tym urządzeniem możesz cieszyć się filmami, serialami, grami i innymi treściami multimedialnymi w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Wanbo TT to idealny wybór dla każdego, kto szuka niedrogiego i funkcjonalnego projektora do domowej rozrywki.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Projektor Wanbo TT, Auto Focus, Full HD 1080p, 650lm, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 2.4GHz 5GHz

ikona

Wysoka jakość obrazu

Wanbo TT to projektor, który spełni Twoje oczekiwania w zakresie rozrywki domowej. Z tym urządzeniem możesz cieszyć się filmami, serialami, grami i innymi treściami multimedialnymi w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Wanbo TT to idealny wybór dla każdego, kto szuka niedrogiego i funkcjonalnego projektora do domowej rozrywki. Wanbo TT oferuje natywną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 px, która zapewnia ostre i szczegółowe obrazy na ekranie o przekątnej od 40 do 120 cali. Jego jasność wynosi 650 ANSI lumenów, co oznacza, że możesz oglądać projekcje nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Wanbo TT obsługuje również technologię HDR10, która poprawia kontrast i kolory obrazu. Dzięki funkcji Auto Focus obraz będzie zawsze klarowny i ostry.

zdjęcie produktu
ikona

Bogata oferta treści

Wanbo TT jest wyposażony w system, który umożliwia pobieranie popularnych aplikacji takich jak Netflix i YouTube z wbudowanego sklepu. Możesz również podłączyć swoje ulubione urządzenia za pomocą portów HDMI i USB, takie jak komputer, konsola do gier, pendrive lub dysk twardy. Wanbo TT wspiera również łączność bezprzewodową WiFi Dual Band 2.4GHz 5GHz i Bluetooth 5.1, dzięki czemu możesz strumieniować treści z telefonu lub tabletu lub podłączyć głośniki lub słuchawki bezprzewodowe.

zdjęcie produktu
ikona

Doskonały dźwięk, łatwa obsługa

Wanbo TT dba również o jakość dźwięku dzięki wbudowanemu głośnikowi, który zapewnia bogate i przestrzenne brzmienie. Możesz również dostosować ustawienia dźwięku do swoich preferencji za pomocą wbudowanego korektora. Wanbo TT jest łatwy w obsłudze dzięki pilotowi z własnymi przyciskami do Netflixa i YouTube'a oraz funkcji automatycznego ustawiania ostrości, która dostosowuje obraz do odległości projekcji za pomocą jednego kliknięcia. Możesz również regulować kąt projekcji za pomocą korekcji trapezowej.

zdjęcie produktu
ikona

Elegancki i kompaktowy design

Wanbo TT jest elegancki i kompaktowy, waży tylko 1.67 kg i ma wymiary 17 x 12 x 17.5 cm, co ułatwia jego przenoszenie i instalację w dowolnym miejscu. Jego czarny kolor pasuje do każdego wnętrza. Wanbo TT obsługuje również Google Widevine DRM L1, który jest systemem ochrony treści premium od Google. Dzięki temu możesz oglądać filmy i seriale z usług streamingowych takich jak Netflix, Amazon Prime Video i innych w najwyższej dostępnej rozdzielczości. Widevine DRM L1 zapewnia, że treści są dekodowane i przetwarzane w bezpiecznym środowisku. Nie wszystkie urządzenia z systemem Android obsługują ten poziom ochrony, dlatego Wanbo TT wyróżnia się na tle konkurencji.

zdjęcie produktu
Opis
Model TT
Technologia projekcji LCD
Obiektyw Szklany
Żywotność lampy >20000 h
Proporcje obrazu 16:9, 4:3
Jasność 650 ANSI
Rozdzielczość 1920x1080
Głośniki 5W x 2
Procesor MTK9266
Łączność Wi-Fi 2.4GHz 5GHz, Bluetooth 5.1
Poziom hałasu <32dB/m
Regulacja ostrości Auto focus
Korekcja trapezowa 4-osiowa
Zasilacz 19V 6.31A
Dystans projekcji od 1.1m do 3.3m
Rozmiar obrazu od 40 do 120 cali
To Top